У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Янпіль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Янпіль:

Актуальний розклад електричок по станції Янпіль містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Янпіль з такими станціями і населеними пунктами як Конотоп, Хутір-Михайлівський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 08 хв до пункту призначення Хутір-Михайлівський. Найближчі станції та зупинні пункти Івотка, Макове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Янпіль відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Хутір-Михайлівський - Конотоп, Конотоп - Хутір-Михайлівський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Янпіль відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6541 Хутір-Михайлівський Конотоп 07.30 1 хв  07.31 Курсує щоденно - переглянути
6542 Конотоп Хутір-Михайлівський 09.42 1 хв  09.43 Курсує щоденно - переглянути
6545 Хутір-Михайлівський Конотоп 15.28 1 хв  15.29 Курсує щоденно - переглянути
6546 Конотоп Хутір-Михайлівський 17.07 1 хв  17.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Янпіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Янпіль