У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Язикове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Язикове:

Актуальний розклад електричок по станції Язикове містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Язикове з такими станціями і населеними пунктами як Костянтинівка, Харків-Пас., Близнюки, Красний Лиман, Лозова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 14 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Гаврилівка, Барвенкове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Язикове відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Близнюки - Красний Лиман, Лозова - Костянтинівка, Святогірськ - Близнюки. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Язикове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6251 Лозова Костянтинівка 04.16 1 хв  04.17 Курсує щоденно - переглянути
7032-7034 Слов'янськ Харків 07.13 1 хв  07.14 Курсує щоденно - переглянути
6231-6232 Святогірськ Близнюки 09.25 1 хв  09.26 Курсує щоденно - переглянути
6233-6234 Близнюки Красний Лиман 11.16 2 хв  11.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6072 Скотовата Лозова 13.12 1 хв  13.13 Курсує щоденно - переглянути
6257 Лозова Слов'янськ 14.19 1 хв  14.20 Курсує щоденно - переглянути
6016 Фенольна Гаврилівка 18.18 1 хв  18.19 Курсує щоденно - переглянути
6007-6008 Гаврилівка Красний Лиман 19.08 1 хв  19.09 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 22.08 1 хв  22.09 Курсує щоденно - переглянути
6244 Фенольна Лозова 22.13 1 хв  22.14 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Язикове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Язикове