У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Язикове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Язикове:

Актуальний розклад електричок по станції Язикове містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Язикове з такими станціями і населеними пунктами як Краматорськ, Харків-Пас., Лозова, Слов'янськ, Гаврилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 04 хв до пункту призначення Слов'янськ. Найближчі станції та зупинні пункти Гаврилівка, Барвенкове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Язикове відправляються або прибувають ввечері - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гаврилівка - Красний Лиман, Скотовата - Лозова, Харків-Пас. - Слов'янськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Язикове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6251 Лозова Краматорськ 04.09 1 хв  04.10 Курсує щоденно - переглянути
7032-7034 Слов'янськ Харків 07.13 1 хв  07.14 Курсує щоденно - переглянути
6231 Святогірськ Лозова 09.32 1 хв  09.33 Курсує щоденно - переглянути
6257 Лозова Слов'янськ 13.31 1 хв  13.32 Курсує щоденно - переглянути
6016 Фенольна Гаврилівка 18.18 1 хв  18.19 Курсує щоденно - переглянути
6007-6008 Гаврилівка Красний Лиман 19.08 1 хв  19.09 Курсує щоденно - переглянути
6244 Скотовата Лозова 21.33 1 хв  21.34 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 22.03 1 хв  22.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Язикове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Язикове