З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Язикове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Язикове:

Актуальний розклад електричок по станції Язикове містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Язикове з такими станціями і населеними пунктами як Скотовата, Близнюки, Красний Лиман. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 35 хв до пункту призначення Близнюки. Найближчі станції та зупинні пункти Гаврилівка, Барвенкове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Язикове відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Близнюки - Красний Лиман, Скотовата - Близнюки. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Язикове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6251 Близнюки Скотовата 04.09 1 хв  04.10 Курсує щоденно - переглянути
6231* Святогірськ Близнюки 09.32 1 хв  09.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6072* Скотовата Близнюки 18.18 1 хв  18.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6219* Близнюки Красний Лиман 20.19 1 хв  20.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6244 Скотовата Близнюки 21.34 1 хв  21.35 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Язикове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Язикове