У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Южноукраїнська
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Южноукраїнська:

Розклад поїздів по станції Южноукраїнська включає в себе 13 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Дніпро-Головний, Кривий Ріг-Головний, Костянтинівка, Краматорськ, в сумі зі станції Южноукраїнська можна виїхати за 8 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 21 хв і прибуває в пункт призначення о 04 г 58 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 37 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Южноукраїнська.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Южноукраїнська, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
148К Київ Одеса 01.19 2 хв  01.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
054Ш Одеса Дніпро 01.24 2 хв  01.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
054Ш Одеса Кривий Ріг 01.24 2 хв  01.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
053П Дніпро Одеса 02.58 2 хв  03.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
564П Кривий Ріг Одеса 02.58 2 хв  03.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Д Костянтинівка Одеса 05.29 2 хв  05.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
092 Краматорськ Одеса 05.29 2 хв  05.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Д Лисичанськ Одеса 08.28 2 хв  08.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 20.43 2 хв  20.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
92* Одеса Краматорськ 20.43 2 хв  20.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Лисичанськ 22.50 2 хв  22.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Харків 22.50 2 хв  22.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
148Ш Одеса Київ 23.53 2 хв  23.55 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Южноукраїнська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Южноукраїнська