У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залізняк
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Залізняк:

Актуальний розклад електричок по станції Залізняк містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Залізняк з такими станціями і населеними пунктами як Суми, Краснопілля. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 38 хв до пункту призначення Суми. Найближчі станції та зупинні пункти Золотницький, Бездрик. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Залізняк відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Суми - Краснопілля, Краснопілля - Суми. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Залізняк відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6866-6865 Краснопілля Суми 05.48 1 хв  05.49 Курсує щоденно - переглянути
6066 Суми Краснопілля 07.47 1 хв  07.48 Курсує щоденно - переглянути
6066 Краснопілля Суми 09.26 1 хв  09.27 Курсує щоденно - переглянути
6872 Суми Краснопілля 17.58 1 хв  17.59 Курсує щоденно - переглянути
6872 Краснопілля Суми 19.37 1 хв  19.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Залізняк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Залізняк