У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залізобетонний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Залізобетонний:

Актуальний розклад електричок по станції Залізобетонний містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Залізобетонний з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Ворожба-Пас., Конотоп, Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 56 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Лобківка, Конотоп. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Залізобетонний відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бахмач-Пас. - Ворожба-Пас., Ворожба-Пас. - Конотоп, Ворожба-Пас. - Бахмач-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Залізобетонний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6301 Ворожба Бахмач 06.58 1 хв  06.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6302 Бахмач Ворожба 08.50 1 хв  08.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6303 Ворожба Конотоп 12.54 1 хв  12.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
888Л Київ Ворожба 13.43 1 хв  13.44 Курсує щоденно - переглянути
887 Ворожба Фастів 18.57 1 хв  18.58 Курсує щоденно - переглянути
6306 Бахмач Ворожба 20.55 1 хв  20.56 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Залізобетонний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Залізобетонний

Від станції Залізобетонний можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Залізобетонний