У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Замглай
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Замглай:

Актуальний розклад електричок по станції Замглай містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Замглай з такими станціями і населеними пунктами як Чернігів, Горностаївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 40 хв до пункту призначення Горностаївка. Найближчі станції та зупинні пункти Олешня, Глинянка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Замглай відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чернігів - Горностаївка, Горностаївка - Чернігів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Замглай відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6892 Горностаївка Чернігів 06.33 1 хв  06.34 Курсує щоденно - переглянути
6891 Чернігів Горностаївка 09.29 1 хв  09.30 Курсує щоденно - переглянути
6894 Горностаївка Чернігів 15.45 1 хв  15.46 Курсує щоденно - переглянути
6893 Чернігів Горностаївка 22.39 1 хв  22.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Замглай можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Замглай