У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заоскілля
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Заоскілля:

Актуальний розклад електричок по станції Заоскілля містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Заоскілля з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий, Тополі. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 51 хв до пункту призначення Тополі. Найближчі станції та зупинні пункти Кулагівка, Оливине. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Заоскілля відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тополі - Куп'янськ-Вузловий, Куп'янськ-Вузловий - Тополі. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Заоскілля відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6625 Тополі Куп'янськ 06.11 2 хв  06.13 Курсує щоденно - переглянути
6628 Куп'янськ Тополі 08.52 1 хв  08.53 Курсує щоденно - переглянути
6632 Куп'янськ Тополі 17.25 1 хв  17.26 Курсує щоденно - переглянути
6631 Тополі Куп'янськ 19.10 1 хв  19.11 Курсує щоденно - переглянути
6634 Куп'янськ Тополі 20.50 1 хв  20.51 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Заоскілля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Заоскілля