У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Засілля
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Засілля:

Актуальний розклад електричок по станції Засілля містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Засілля з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Біла Криниця. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 31 хв до пункту призначення Біла Криниця. Найближчі станції та зупинні пункти Славутич, Супутник. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Засілля відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Біла Криниця. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Засілля відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Засілля - Миколаїв від 20.00 грн. (38.0 км)

  • Засілля - Снігурівка від 15.90 грн. (29.0 км)

  • Засілля - Біла Криниця від 32.00 грн. (79.0 км)

  • Засілля - Березнегувате від 28.00 грн. (59.0 км)

  • Засілля - Лепетиха від 30.00 грн. (67.0 км)

  • Засілля - Нове Садівництво від 20.00 грн. (32.0 км)

  • Засілля - Депо від 15.90 грн. (28.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6321 Біла Криниця Миколаїв 06.31 2 хв  06.33 Курсує щоденно - переглянути
6322 Миколаїв Біла Криниця 18.29 2 хв  18.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Засілля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Засілля