У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жданова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Жданова:

Актуальний розклад електричок по станції Жданова містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Жданова з такими станціями і населеними пунктами як Гайворон, Рудниця. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 01 хв до пункту призначення Гайворон. Найближчі станції та зупинні пункти Піонер, Передбужжя. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Жданова відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Рудниця - Гайворон, Гайворон - Рудниця. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Жданова відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Рудниця Гайворон 07.36 1 хв  07.37 Курсує щоденно - переглянути
6271 Гайворон Рудниця 11.49 1 хв  11.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6273 Гайворон Рудниця 17.34 1 хв  17.35 Курсує щоденно - переглянути
6274 Рудниця Гайворон 20.00 1 хв  20.01 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Жданова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Жданова