У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жестибуд
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Жестибуд:

Актуальний розклад електричок по станції Жестибуд містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Жестибуд з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний, Красноград. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 04 хв до пункту призначення Красноград. Найближчі станції та зупинні пункти Новомосковськ-Дніпровський, Кулебівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Жестибуд відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Красноград, Красноград - Дніпро-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Жестибуд відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6171 Красноград Дніпро 06.18 2 хв  06.20 Курсує щоденно - переглянути
6172* Дніпро Красноград 09.58 1 хв  09.59 Курсує щоденно - переглянути
6173 Красноград Дніпро 18.35 2 хв  18.37 Курсує щоденно - переглянути
6174 Дніпро Красноград 21.03 1 хв  21.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Жестибуд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Жестибуд