У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жлобин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Жлобин:

Розклад поїздів по станції Жлобин включає в себе 17 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Мінськ-Пас., Харків-Пас., Кишинів, Запоріжжя-1, в сумі зі станції Жлобин можна виїхати за 8 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Мінськ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 56 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 38 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 42 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Жлобин.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Жлобин, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Жлобин-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
086Б Мінськ Київ 01.25 3 хв  01.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
086К Київ Мінськ 05.52 4 хв  05.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Харків 06.07 3 хв  06.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Київ 06.07 3 хв  06.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
031РС Рига Київ 10.00 8 хв  10.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 10.19 4 хв  10.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 10.37 27 хв  11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
100БФ Мінськ Кишинів 10.45 19 хв  11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 10.45 21 хв  11.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 17.44 2 хв  17.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Гродно Одеса 17.44 2 хв  17.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
031КО Київ Рига 20.50 4 хв  20.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 20.38 26 хв  21.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Щ Кишинів Мінськ 20.38 32 хв  21.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 20.29 41 хв  21.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
143О Харків Санкт-Петербург 22.15 13 хв  22.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
054К Київ Санкт-Петербург 22.15 13 хв  22.28 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Жлобин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Жлобин