У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жовта
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Жовта:

Актуальний розклад електричок по станції Жовта містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Жовта з такими станціями і населеними пунктами як П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 37 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Зелена, Яковлівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Жовта відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як П'ятихатки-Пас. - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Жовта відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Жовта - Знам'янка від 35.90 грн. (93.0 км)

  • Жовта - Олександрія від 23.00 грн. (48.0 км)

  • Жовта - П'ятихатки від 15.90 грн. (11.0 км)

  • Жовта - Користівка від 28.00 грн. (58.0 км)

  • Жовта - Зелена від 14.00 грн. (6.0 км)

  • Жовта - Пантаївка від 32.00 грн. (78.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Знам'янка П'ятихатки 09.53 1 хв  09.54 Курсує щоденно - переглянути
6001 П'ятихатки Знам'янка 14.36 1 хв  14.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Жовта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Жовта