У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Житомирська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Житомирська:

Актуальний розклад електричок по станції Житомирська містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Житомирська з такими станціями і населеними пунктами як Білгород-Дністровський, Одеса-Головна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 49 хв до пункту призначення Одеса-Головна. Найближчі станції та зупинні пункти Одеса-Поїзна, Одеса-Західна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Житомирська відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Білгород-Дністровський - Одеса-Головна, Одеса-Головна - Білгород-Дністровський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Житомирська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6308 Одеса Білгород-Дністровський 13.40 1 хв  13.41 Курсує щоденно - переглянути
6346 Білгород-Дністровський Одеса 15.48 1 хв  15.49 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Житомирська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Житомирська