У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золочів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Золочів:

Актуальний розклад електричок по станції Золочів містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Золочів з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Шпаківка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 50 хв до пункту призначення Шпаківка. Найближчі станції та зупинні пункти Соснівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Золочів відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Золочів, Золочів - Шпаківка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Золочів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6173 Золочів Харків 06.02 Курсує щоденно - переглянути
6173-6174 Харків Золочів 10.36 Курсує щоденно - переглянути
6177* Золочів Харків 10.52 Курсує щоденно - переглянути
6175-6176 Харків Золочів 19.33 Курсує щоденно - переглянути
6175 Золочів Шпаківка 19.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Золочів