У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золочів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Золочів:

Актуальний розклад електричок по станції Золочів містить всього 11 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Золочів з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Харків-Левада. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 50 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Соснівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Золочів відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Золочів - Харків-Левада, Золочів - Харків-Пас., Харків-Левада - Золочів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Золочів відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Золочів - Харків від 23.00 грн. (57.3 км)

  • Золочів - Основа від 23.00 грн. (52.1 км)

  • Золочів - Нова Баварія від 21.00 грн. (46.0 км)

  • Золочів - Хвилинка від 21.00 грн. (45.0 км)

  • Золочів - Феськи від 17.00 грн. (15.0 км)

  • Золочів - Чепелине від 17.00 грн. (19.0 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Золочів