У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золотницький
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Золотницький:

Актуальний розклад електричок по станції Золотницький містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Золотницький з такими станціями і населеними пунктами як Суми, Краснопілля. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 32 хв до пункту призначення Суми. Найближчі станції та зупинні пункти 14 Км, Залізняк. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Золотницький відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Краснопілля - Суми, Суми - Краснопілля. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Золотницький відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6866-6865 Краснопілля Суми 05.41 2 хв  05.43 Курсує щоденно - переглянути
6066 Суми Краснопілля 07.53 1 хв  07.54 Курсує щоденно - переглянути
6066 Краснопілля Суми 09.19 2 хв  09.21 Курсує щоденно - переглянути
6872 Суми Краснопілля 18.04 1 хв  18.05 Курсує щоденно - переглянути
6872 Краснопілля Суми 19.31 1 хв  19.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Золотницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Золотницький