У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зустрічний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зустрічний:

Актуальний розклад електричок по станції Зустрічний містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Зустрічний з такими станціями і населеними пунктами як Апостолове, Дніпро-Лоцманська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 42 хв до пункту призначення Апостолове. Найближчі станції та зупинні пункти Тунельна, 217 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Зустрічний відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Лоцманська - Апостолове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зустрічний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6405 Дніпро Апостолове 08.36 2 хв  08.38 Курсує щоденно - переглянути
6408 Апостолове Дніпро 18.48 2 хв  18.50 Курсує щоденно - переглянути
6409 Дніпро Апостолове 20.40 2 хв  20.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Зустрічний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Зустрічний