У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 001Л Івано-Франківськ — Костянтинівка


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Івано-Франківськ - Костянтинівка номер 001Л відправляється зі станції Івано-Франківськ о 19.19 і прибуває на станцію Костянтинівка о 15.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 38 хв. Маршрут поїзда 001Л Івано-Франківськ - Костянтинівка пролягає по таким станціям як Львів, Київ-Пас., Миргород, Полтава-Киівська, Харків-Пас., Ізюм, Святогірськ, Красний Лиман, Слов'янський курорт, Краматорськ, Дружківка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 19.19
Львів 21.40 20 хв  22.00 2 г  21 хв 
Київ-Пас. 04.16 20 хв  04.36 8 г  57 хв 
Миргород 07.25 2 хв  07.27 12 г  6 хв 
Полтава-Киівська 08.33 21 хв  08.54 13 г  14 хв 
Харків-Пас. 11.10 23 хв  11.33 15 г  51 хв 
Ізюм 13.30 2 хв  13.32 18 г  11 хв 
Святогірськ 13.57 2 хв  13.59 18 г  38 хв 
Красний Лиман 14.27 2 хв  14.29 19 г  8 хв 
Слов'янський курорт 14.51 2 хв  14.53 19 г  32 хв 
Краматорськ 15.14 2 хв  15.16 19 г  55 хв 
Дружківка 15.27 2 хв  15.29 20 г  8 хв 
Костянтинівка 15.50 20 г  31 хв 

У розкладі поїзда 001Л Івано-Франківськ — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28