У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

001Л Івано-Франківськ — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 001Л сполученням Івано-Франківськ - Костянтинівка відправляється зі станції Івано-Франківськ о 19.30 і прибуває на станцію Костянтинівка о 15.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 37 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Львів, Київ-Пас., Полтава-Киівська, Харків-Пас., Ізюм, Святогірськ, Красний Лиман, Слов'янський курорт, Краматорськ, Дружківка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 19.30
Львів 21.40 20 хв  22.00 2 г  10 хв 
Київ-Пас. 04.16 20 хв  04.36 8 г  46 хв 
Полтава-Киівська 08.34 22 хв  08.56 13 г  4 хв 
Харків-Пас. 11.12 23 хв  11.35 15 г  42 хв 
Ізюм 13.30 2 хв  13.32 18 г 
Святогірськ 13.57 2 хв  13.59 18 г  27 хв 
Красний Лиман 14.27 2 хв  14.29 18 г  57 хв 
Слов'янський курорт 14.51 2 хв  14.53 19 г  21 хв 
Краматорськ 15.14 2 хв  15.16 19 г  44 хв 
Дружківка 15.27 2 хв  15.29 19 г  57 хв 
Костянтинівка 15.50 20 г  20 хв 

У розкладі поїзда 001Л Івано-Франківськ — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031