У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 100Б Мінськ — Новоолексіївка


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Мінськ - Новоолексіївка номер 100Б відправляється зі станції Мінськ-Пас. о 07.44 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 09.35 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 4 хв. Маршрут поїзда 100Б Мінськ - Новоолексіївка пролягає по таким станціям як Осиповичі-1, Жлобин-Пас., Гомель-Пас., Хоробичі, Сновськ, Бахмач-Пас., Путивль, Суми, Богодухів, Харків-Пас., Павлоград-1, Запоріжжя-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мінськ-Пас. 07.44
Пуховичи 08.35 2 хв  08.37 51 хв 
Осиповичі-1 09.10 2 хв  09.12 1 г  26 хв 
Бобруйськ 09.50 3 хв  09.53 2 г  6 хв 
Жлобин-Пас. 10.45 21 хв  11.06 3 г  1 хв 
Буда-Кошелівська 11.35 2 хв  11.37 3 г  51 хв 
Гомель-Пас. 12.22 28 хв  12.50 4 г  38 хв 
Терехівка 13.29 30 хв  13.59 5 г  45 хв 
Хоробичі 14.24 50 хв  15.14 6 г  40 хв 
Городня 15.33 2 хв  15.35 7 г  49 хв 
Сновськ 16.07 15 хв  16.22 8 г  23 хв 
Мена 17.02 2 хв  17.04 9 г  18 хв 
Бахмач-Пас. 18.12 20 хв  18.32 10 г  28 хв 
Конотоп 18.54 5 хв  18.59 11 г  10 хв 
Путивль 19.43 2 хв  19.45 11 г  59 хв 
Ворожба-Пас. 20.15 20 хв  20.35 12 г  31 хв 
Суми 21.27 30 хв  21.57 13 г  43 хв 
Смородине 22.56 3 хв  22.59 15 г  12 хв 
Богодухів 23.59 2 хв  00.01 16 г  15 хв 
Люботин 00.51 2 хв  00.53 17 г  7 хв 
Харків-Пас. 01.23 22 хв  01.45 17 г  39 хв 
Лозова 03.37 2 хв  03.39 19 г  53 хв 
Павлоград-1 04.28 2 хв  04.30 20 г  44 хв 
Синельникове-1 05.08 2 хв  05.10 21 г  24 хв 
Запоріжжя-1 06.02 15 хв  06.17 22 г  18 хв 
Мелітополь 08.01 20 хв  08.21 1 д  17 хв 
Новоолексіївка 09.35 1 д  1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 100Б Мінськ-Пас. — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28