У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

100Ф Мінськ-Пас. — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 100Ф сполученням Мінськ-Пас. - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Мінськ-Пас. о 07.44 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 05.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 34 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 29 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Осиповичі-1, Жлобин-Пас., Гомель-Пас., Хоробичі, Сновськ, Бахмач-Пас., Путивль, Суми, Богодухів, Харків-Пас., Павлоград-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мінськ-Пас. 07.44
Пуховичи 08.35 2 хв  08.37 51 хв 
Осиповичі-1 09.10 2 хв  09.12 1 г  26 хв 
Бобруйськ 09.50 3 хв  09.53 2 г  6 хв 
Жлобин-Пас. 10.45 21 хв  11.06 3 г  1 хв 
Буда-Кошелівська 11.35 2 хв  11.37 3 г  51 хв 
Гомель-Пас. 12.22 28 хв  12.50 4 г  38 хв 
Терехівка 13.29 30 хв  13.59 5 г  45 хв 
Хоробичі 13.24 50 хв  14.14 5 г  40 хв 
Городня 14.33 2 хв  14.35 6 г  49 хв 
Сновськ 15.07 15 хв  15.22 7 г  23 хв 
Мена 16.02 2 хв  16.04 8 г  18 хв 
Бахмач-Пас. 17.12 20 хв  17.32 9 г  28 хв 
Конотоп 17.54 5 хв  17.59 10 г  10 хв 
Путивль 18.43 2 хв  18.45 10 г  59 хв 
Ворожба-Пас. 19.15 20 хв  19.35 11 г  31 хв 
Суми 20.27 30 хв  20.57 12 г  43 хв 
Смородине 21.52 3 хв  21.55 14 г  8 хв 
Богодухів 22.55 2 хв  22.57 15 г  11 хв 
Люботин 23.47 2 хв  23.49 16 г  3 хв 
Харків-Пас. 00.19 22 хв  00.41 16 г  35 хв 
Лозова 02.35 2 хв  02.37 18 г  51 хв 
Павлоград-1 03.38 2 хв  03.40 19 г  54 хв 
Синельникове-1 04.24 2 хв  04.26 20 г  40 хв 
Запоріжжя-1 05.18 21 г  34 хв 

У розкладі поїзда 100Ф Мінськ-Пас. — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31