У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 100Ф Мінськ — Запоріжжя


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Мінськ - Запоріжжя номер 100Ф відправляється зі станції Мінськ-Пас. о 07.44 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 05.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 34 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 29 хв. Маршрут поїзда 100Ф Мінськ - Запоріжжя пролягає по таким станціям як Осиповичі-1, Жлобин-Пас., Гомель-Пас., Хоробичі, Сновськ, Бахмач-Пас., Путивль, Суми, Богодухів, Харків-Пас., Павлоград-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мінськ-Пас. 07.44
Пуховичи 08.35 2 хв  08.37 51 хв 
Осиповичі-1 09.10 2 хв  09.12 1 г  26 хв 
Бобруйськ 09.50 3 хв  09.53 2 г  6 хв 
Жлобин-Пас. 10.45 21 хв  11.06 3 г  1 хв 
Буда-Кошелівська 11.35 2 хв  11.37 3 г  51 хв 
Гомель-Пас. 12.22 28 хв  12.50 4 г  38 хв 
Терехівка 13.29 30 хв  13.59 5 г  45 хв 
Хоробичі 13.24 50 хв  14.14 5 г  40 хв 
Городня 14.33 2 хв  14.35 6 г  49 хв 
Сновськ 15.07 15 хв  15.22 7 г  23 хв 
Мена 16.02 2 хв  16.04 8 г  18 хв 
Бахмач-Пас. 17.12 20 хв  17.32 9 г  28 хв 
Конотоп 17.54 5 хв  17.59 10 г  10 хв 
Путивль 18.43 2 хв  18.45 10 г  59 хв 
Ворожба-Пас. 19.15 20 хв  19.35 11 г  31 хв 
Суми 20.27 30 хв  20.57 12 г  43 хв 
Смородине 21.52 3 хв  21.55 14 г  8 хв 
Богодухів 22.55 2 хв  22.57 15 г  11 хв 
Люботин 23.47 2 хв  23.49 16 г  3 хв 
Харків-Пас. 00.19 22 хв  00.41 16 г  35 хв 
Лозова 02.35 2 хв  02.37 18 г  51 хв 
Павлоград-1 03.38 2 хв  03.40 19 г  54 хв 
Синельникове-1 04.24 2 хв  04.26 20 г  40 хв 
Запоріжжя-1 05.18 21 г  34 хв 

У розкладі поїзда 100Ф Мінськ-Пас. — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930