У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 100П Новоолексіївка — Мінськ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Новоолексіївка - Мінськ номер 100П відправляється зі станції Новоолексіївка о 21.56 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 23.50 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 19 хв. Маршрут поїзда 100П Новоолексіївка - Мінськ пролягає по таким станціям як Запоріжжя-1, Павлоград-1, Харків-Пас., Богодухів, Суми, Путивль, Бахмач-Пас., Сновськ, Хоробичі, Гомель-Пас., Жлобин-Пас., Осиповичі-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 21.56
Мелітополь 23.15 20 хв  23.35 1 г  19 хв 
Запоріжжя-1 01.02 15 хв  01.17 3 г  6 хв 
Синельникове-1 02.18 2 хв  02.20 4 г  22 хв 
Павлоград-1 02.52 2 хв  02.54 4 г  56 хв 
Лозова 03.56 2 хв  03.58 6 г 
Харків-Пас. 05.48 32 хв  06.20 7 г  52 хв 
Люботин 06.56 2 хв  06.58 9 г 
Богодухів 07.44 2 хв  07.46 9 г  48 хв 
Смородине 08.43 5 хв  08.48 10 г  47 хв 
Суми 09.40 20 хв  10.00 11 г  44 хв 
Ворожба-Пас. 10.52 20 хв  11.12 12 г  56 хв 
Путивль 11.42 2 хв  11.44 13 г  46 хв 
Конотоп 12.27 20 хв  12.47 14 г  31 хв 
Бахмач-Пас. 13.11 2 хв  13.13 15 г  15 хв 
Мена 14.23 2 хв  14.25 16 г  27 хв 
Сновськ 15.10 15 хв  15.25 17 г  14 хв 
Городня 15.59 2 хв  16.01 18 г  3 хв 
Хоробичі 16.26 35 хв  17.01 18 г  30 хв 
Терехівка 17.30 30 хв  18.00 19 г  34 хв 
Гомель-Пас. 18.40 38 хв  19.18 20 г  44 хв 
Буда-Кошелівська 19.57 2 хв  19.59 22 г  1 хв 
Жлобин-Пас. 20.29 41 хв  21.10 22 г  33 хв 
Бобруйськ 21.59 3 хв  22.02 1 д  3 хв 
Осиповичі-1 22.33 3 хв  22.36 1 д  37 хв 
Пуховичи 23.04 2 хв  23.06 1 д  1 г  8 хв 
Мінськ-Пас. 23.50 1 д  1 г  54 хв 

У розкладі поїзда 100П Новоолексіївка — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930