У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 101 Херсон — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Херсон - Київ номер 101 відправляється зі станції Херсон о 18.00 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 26 хв. Маршрут поїзда 101 Херсон - Київ пролягає по таким станціям як Миколаїв-Пас., Явкине, Новий Буг, Казанка, Долинська, Куцівка, Чорноліська, Фундукліївка, Ім. Тараса Шевченка, Городище, Корсунь.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 18.00
Миколаїв-Пас. 19.38 2 г 31 хв  22.09 1 г  38 хв 
Явкине 23.02 2 хв  23.04 5 г  2 хв 
Новий Буг 23.42 2 хв  23.44 5 г  42 хв 
Казанка 00.12 2 хв  00.14 6 г  12 хв 
Долинська 00.45 20 хв  01.05 6 г  45 хв 
Куцівка 01.26 2 хв  01.28 7 г  26 хв 
Чорноліська 02.31 2 хв  02.33 8 г  31 хв 
Фундукліївка 03.01 2 хв  03.03 9 г  1 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.38 19 хв  03.57 9 г  38 хв 
Городище 04.40 2 хв  04.42 10 г  40 хв 
Корсунь 05.04 2 хв  05.06 11 г  4 хв 
Київ-Пас. 06.55 12 г  55 хв 

У розкладі поїзда 101 Херсон — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031