У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

102Ш Херсон — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 102Ш сполученням Херсон - Київ-Пас. відправляється зі станції Херсон о 19.40 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 23 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Снігурівка, Березнегувате, Біла Криниця, Високопілля, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове, Миронівка, Кагарлик.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 19.40
Снігурівка 20.28 2 хв  20.30 48 хв 
Березнегувате 21.05 2 хв  21.07 1 г  25 хв 
Біла Криниця 21.31 2 хв  21.33 1 г  51 хв 
Високопілля 22.03 2 хв  22.05 2 г  23 хв 
Апостолове 22.33 22 хв  22.55 2 г  53 хв 
Кривий Ріг-Головний 23.32 5 хв  23.37 3 г  52 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.55 15 хв  04.10 8 г  15 хв 
Цвіткове 04.41 2 хв  04.43 9 г  1 хв 
Миронівка 05.42 2 хв  05.44 10 г  2 хв 
Кагарлик 06.02 2 хв  06.04 10 г  22 хв 
Київ-Пас. 07.03 11 г  23 хв 

У розкладі поїзда 102Ш Херсон — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031