У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 102Ш Херсон — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Херсон - Київ номер 102Ш відправляється зі станції Херсон о 18.14 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 05.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут поїзда 102Ш Херсон - Київ пролягає по таким станціям як Снігурівка, Березнегувате, Біла Криниця, Високопілля, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Долинська, Ім. Тараса Шевченка, Миронівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 18.14
Снігурівка 19.00 2 хв  19.02 46 хв 
Березнегувате 19.37 5 хв  19.42 1 г  23 хв 
Біла Криниця 20.05 2 хв  20.07 1 г  51 хв 
Високопілля 20.36 2 хв  20.38 2 г  22 хв 
Апостолове 21.05 22 хв  21.27 2 г  51 хв 
Кривий Ріг-Головний 22.07 5 хв  22.12 3 г  53 хв 
Долинська 23.54 2 хв  23.56 5 г  40 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.14 15 хв  02.29 8 г 
Миронівка 03.49 2 хв  03.51 9 г  35 хв 
Київ-Пас. 05.19 11 г  5 хв 

У розкладі поїзда 102Ш Херсон — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930