У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

102К Київ-Пас. — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 102К сполученням Київ-Пас. - Херсон відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.38 і прибуває на станцію Херсон о 07.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Кагарлик, Миронівка, Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Високопілля, Біла Криниця, Березнегувате, Снігурівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.38
Кагарлик 20.38 2 хв  20.40 1 г 
Миронівка 20.59 2 хв  21.01 1 г  21 хв 
Цвіткове 22.37 2 хв  22.39 2 г  59 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.09 19 хв  23.28 3 г  31 хв 
Долинська 02.00 8 хв  02.08 6 г  22 хв 
Кривий Ріг-Головний 03.53 5 хв  03.58 8 г  15 хв 
Апостолове 04.40 22 хв  05.02 9 г  2 хв 
Високопілля 05.29 2 хв  05.31 9 г  51 хв 
Біла Криниця 06.01 2 хв  06.03 10 г  23 хв 
Березнегувате 06.27 2 хв  06.29 10 г  49 хв 
Снігурівка 07.05 2 хв  07.07 11 г  27 хв 
Херсон 07.55 12 г  17 хв 

У розкладі поїзда 102К Київ-Пас. — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031