У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 102К Київ — Херсон


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Херсон номер 102К відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.34 і прибуває на станцію Херсон о 08.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут поїзда 102К Київ - Херсон пролягає по таким станціям як Кагарлик, Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Високопілля, Біла Криниця, Березнегувате, Снігурівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.34
Кагарлик 21.36 2 хв  21.38 1 г  2 хв 
Миронівка 22.19 2 хв  22.21 1 г  45 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.51 15 хв  00.06 3 г  17 хв 
Долинська 02.56 3 хв  02.59 6 г  22 хв 
Кривий Ріг-Головний 04.45 5 хв  04.50 8 г  11 хв 
Апостолове 05.28 22 хв  05.50 8 г  54 хв 
Високопілля 06.17 2 хв  06.19 9 г  43 хв 
Біла Криниця 06.53 2 хв  06.55 10 г  19 хв 
Березнегувате 07.20 2 хв  07.22 10 г  46 хв 
Снігурівка 07.59 2 хв  08.01 11 г  25 хв 
Херсон 08.46 12 г  12 хв 

У розкладі поїзда 102К Київ-Пас. — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930