У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

102К Київ-Пас. — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 102К сполученням Київ-Пас. - Херсон відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.38 і прибуває на станцію Херсон о 07.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Кагарлик, Миронівка, Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Високопілля, Біла Криниця, Березнегувате, Снігурівка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.38
Кагарлик 20.41 2 хв  20.43 1 г  3 хв 
Миронівка 21.02 2 хв  21.04 1 г  24 хв 
Цвіткове 22.38 2 хв  22.40 3 г 
Ім. Тараса Шевченка 23.09 19 хв  23.28 3 г  31 хв 
Долинська 02.00 8 хв  02.08 6 г  22 хв 
Кривий Ріг-Головний 03.53 5 хв  03.58 8 г  15 хв 
Апостолове 04.40 22 хв  05.02 9 г  2 хв 
Високопілля 05.29 2 хв  05.31 9 г  51 хв 
Біла Криниця 06.01 2 хв  06.03 10 г  23 хв 
Березнегувате 06.27 2 хв  06.29 10 г  49 хв 
Снігурівка 07.05 2 хв  07.07 11 г  27 хв 
Херсон 07.55 12 г  17 хв 

У розкладі поїзда 102К Київ-Пас. — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031