У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 102 Київ — Херсон


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Херсон номер 102 відправляється зі станції Київ-Пас. о 22.14 і прибуває на станцію Херсон о 09.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут поїзда 102 Київ - Херсон пролягає по таким станціям як Корсунь, Городище, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Фундукліївка, Чорноліська, Куцівка, Долинська, Казанка, Новий Буг, Явкине, Миколаїв-Пас..
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 22.14
Корсунь 00.05 2 хв  00.07 1 г  51 хв 
Городище 00.27 2 хв  00.29 2 г  13 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.09 21 хв  01.30 2 г  55 хв 
Кам'янка 01.59 2 хв  02.01 3 г  45 хв 
Фундукліївка 02.18 2 хв  02.20 4 г  4 хв 
Чорноліська 03.28 2 хв  03.30 5 г  14 хв 
Куцівка 04.38 2 хв  04.40 6 г  24 хв 
Долинська 05.05 20 хв  05.25 6 г  51 хв 
Казанка 05.55 2 хв  05.57 7 г  41 хв 
Новий Буг 06.24 2 хв  06.26 8 г  10 хв 
Явкине 07.06 2 хв  07.08 8 г  52 хв 
Миколаїв-Пас. 07.59 20 хв  08.19 9 г  45 хв 
Херсон 09.59 11 г  45 хв 

У розкладі поїзда 102 Київ-Пас. — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031