У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

104Д Маріуполь — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 104Д сполученням Маріуполь - Київ-Пас. відправляється зі станції Маріуполь о 17.00 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 6 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Волноваха, Комиш-Зоря, Великий Токмак, Федорівка, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Знам'янка-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 17.00
Волноваха 18.17 20 хв  18.37 1 г  17 хв 
Комиш-Зоря 19.57 2 хв  19.59 2 г  57 хв 
Великий Токмак 21.20 2 хв  21.22 4 г  20 хв 
Федорівка 22.15 20 хв  22.35 5 г  15 хв 
Запоріжжя-1 23.38 4 хв  23.42 6 г  38 хв 
Дніпро-Головний 01.17 15 хв  01.32 8 г  17 хв 
Знам'янка-Пас. 04.57 3 хв  05.00 11 г  57 хв 
Київ-Пас. 09.18 16 г  18 хв 

У розкладі поїзда 104Д Маріуполь — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031