У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

106П Дніпро-Головний — Баку-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 106П сполученням Дніпро-Головний - Баку-Пас. відправляється зі станції Дніпро-Головний о 17.00 і прибуває на станцію Баку-Пас. о 04.10 за місцевим часом, час в дорозі - 2 д 11 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 50 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 8 г 30 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Лозова, Валуйки-Пас., Лиски, Поворино, Себряково, Волзький, Аксарайська-1, Артезиан, Кизилюрт, Ізбербаш, Шабран.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 17.00
Синельникове-2 17.50 2 хв  17.52 50 хв 
Павлоград-1 19.49 2 хв  19.51 2 г  49 хв 
Лозова 20.46 2 хв  20.48 3 г  46 хв 
Харків-Пас. 22.35 25 хв  23.00 5 г  35 хв 
Куп'янськ-Вузловий 01.16 1 г 02.16 8 г  16 хв 
Валуйки-Пас. 04.55 1 г 10 хв  06.05 11 г  55 хв 
Алексєєвка 07.10 2 хв  07.12 14 г  10 хв 
Острогожськ 07.51 2 хв  07.53 14 г  51 хв 
Лиски 08.46 20 хв  09.06 15 г  46 хв 
Талова 11.04 2 хв  11.06 18 г  4 хв 
Новохоперськ 12.03 2 хв  12.05 19 г  3 хв 
Поворино 13.00 50 хв  13.50 20 г 
Алексиково 15.27 2 хв  15.29 22 г  27 хв 
Филонове 16.19 3 хв  16.22 23 г  19 хв 
Себряково 17.36 2 хв  17.38 1 д  36 хв 
Арчеда 18.36 2 хв  18.38 1 д  1 г  36 хв 
Волгоград-1 21.56 52 хв  22.48 1 д  4 г  56 хв 
Волзький 23.29 2 хв  23.31 1 д  6 г  29 хв 
Володимирівка 01.14 8 хв  01.22 1 д  8 г  14 хв 
Верхній Баскунчак 02.10 12 хв  02.22 1 д  9 г  10 хв 
Аксарайська-1 05.08 2 хв  05.10 1 д  12 г  8 хв 
Астрахань-1 06.05 46 хв  06.51 1 д  13 г  5 хв 
Улан-Холл 08.32 3 хв  08.35 1 д  15 г  32 хв 
Артезиан 09.25 20 хв  09.45 1 д  16 г  25 хв 
Кочубей 10.53 5 хв  10.58 1 д  17 г  53 хв 
Кизляр 11.58 8 хв  12.06 1 д  18 г  58 хв 
Кизилюрт 13.54 25 хв  14.19 1 д  20 г  54 хв 
Махачкала 15.25 35 хв  16.00 1 д  22 г  25 хв 
Манас 16.33 3 хв  16.36 1 д  23 г  33 хв 
Ізбербаш 17.10 3 хв  17.13 2 д  10 хв 
Дербент 18.22 13 хв  18.35 2 д  1 г  22 хв 
Хачмас 23.59 20 хв  00.19 2 д  6 г  59 хв 
Шабран 01.05 2 хв  01.07 2 д  8 г  5 хв 
Сумгаїт 03.16 3 хв  03.19 2 д  10 г  16 хв 
Баку-Пас. 04.10 2 д  11 г  10 хв 

У розкладі поїзда 106П Дніпро-Головний — Баку-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031