У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

107Л Лавочне — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 107Л сполученням Лавочне - Одеса-Головна відправляється зі станції Лавочне о 23.57 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 14.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Славське, Сколе, Стрий, Львів, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Хмельницький, Деражня, Жмеринка-Пас., Вапнярка, Крижопіль, Кодима, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лавочне 23.57
Славське 00.10 2 хв  00.12 13 хв 
Сколе 00.40 2 хв  00.42 43 хв 
Стрий 01.15 2 хв  01.17 1 г  18 хв 
Львів 02.20 33 хв  02.53 2 г  23 хв 
Тернопіль-Пас. 04.54 5 хв  04.59 4 г  57 хв 
Волочиськ 05.57 2 хв  05.59 6 г 
Хмельницький 06.52 4 хв  06.56 6 г  55 хв 
Деражня 07.25 2 хв  07.27 7 г  28 хв 
Жмеринка-Пас. 08.28 21 хв  08.49 8 г  31 хв 
Вапнярка 10.05 2 хв  10.07 10 г  8 хв 
Крижопіль 10.25 2 хв  10.27 10 г  28 хв 
Кодима 11.14 2 хв  11.16 11 г  17 хв 
Подільськ-Жм. 12.09 2 хв  12.11 12 г  12 хв 
Роздільна-1 13.46 2 хв  13.48 13 г  49 хв 
Одеса-Головна 14.50 14 г  53 хв 

У розкладі поїзда 107Л Лавочне — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31