У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

107Л Ужгород — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 107Л сполученням Ужгород - Одеса-Головна відправляється зі станції Ужгород о 20.02 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 14.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Батьово, Карпати, Воловець, Славське, Стрий, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Жмеринка-Пас., Крижопіль, Подільськ-Жм..
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 20.02
Чоп 20.27 29 хв  20.56 25 хв 
Батьово 21.17 2 хв  21.19 1 г  15 хв 
Мукачево 21.56 5 хв  22.01 1 г  54 хв 
Карпати 22.17 1 хв  22.18 2 г  15 хв 
Свалява 22.30 3 хв  22.33 2 г  28 хв 
Воловець 23.05 10 хв  23.15 3 г  3 хв 
Лавочне 23.47 10 хв  23.57 3 г  45 хв 
Славське 00.10 2 хв  00.12 4 г  8 хв 
Сколе 00.40 2 хв  00.42 4 г  38 хв 
Стрий 01.15 2 хв  01.17 5 г  13 хв 
Львів 02.20 33 хв  02.53 6 г  18 хв 
Тернопіль-Пас. 04.54 5 хв  04.59 8 г  52 хв 
Волочиськ 05.57 2 хв  05.59 9 г  55 хв 
Хмельницький 06.52 4 хв  06.56 10 г  50 хв 
Деражня 07.25 2 хв  07.27 11 г  23 хв 
Жмеринка-Пас. 08.28 21 хв  08.49 12 г  26 хв 
Вапнярка 10.05 2 хв  10.07 14 г  3 хв 
Крижопіль 10.25 2 хв  10.27 14 г  23 хв 
Кодима 11.14 2 хв  11.16 15 г  12 хв 
Подільськ-Жм. 12.09 2 хв  12.11 16 г  7 хв 
Роздільна-1 13.46 2 хв  13.48 17 г  44 хв 
Одеса-Головна 14.50 18 г  48 хв 

У розкладі поїзда 107Л Ужгород — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930