У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

107Л Ужгород — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 107Л сполученням Ужгород - Одеса-Головна відправляється зі станції Ужгород о 20.02 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 14.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Батьово, Карпати, Воловець, Славське, Стрий, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Жмеринка-Пас., Крижопіль, Подільськ-Жм..
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 20.02
Чоп 20.27 29 хв  20.56 25 хв 
Батьово 21.17 2 хв  21.19 1 г  15 хв 
Мукачево 21.56 5 хв  22.01 1 г  54 хв 
Карпати 22.17 1 хв  22.18 2 г  15 хв 
Свалява 22.30 3 хв  22.33 2 г  28 хв 
Воловець 23.05 10 хв  23.15 3 г  3 хв 
Лавочне 23.47 10 хв  23.57 3 г  45 хв 
Славське 00.10 2 хв  00.12 4 г  8 хв 
Сколе 00.40 2 хв  00.42 4 г  38 хв 
Стрий 01.15 2 хв  01.17 5 г  13 хв 
Львів 02.20 33 хв  02.53 6 г  18 хв 
Тернопіль-Пас. 04.54 5 хв  04.59 8 г  52 хв 
Волочиськ 05.57 2 хв  05.59 9 г  55 хв 
Хмельницький 06.52 4 хв  06.56 10 г  50 хв 
Деражня 07.25 2 хв  07.27 11 г  23 хв 
Жмеринка-Пас. 08.28 21 хв  08.49 12 г  26 хв 
Вапнярка 10.05 2 хв  10.07 14 г  3 хв 
Крижопіль 10.25 2 хв  10.27 14 г  23 хв 
Кодима 11.14 2 хв  11.16 15 г  12 хв 
Подільськ-Жм. 12.09 2 хв  12.11 16 г  7 хв 
Роздільна-1 13.46 2 хв  13.48 17 г  44 хв 
Одеса-Головна 14.50 18 г  48 хв 

У розкладі поїзда 107Л Ужгород — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031