У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

108Ш Одеса-Головна — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 108Ш сполученням Одеса-Головна - Ужгород відправляється зі станції Одеса-Головна о 21.45 і прибуває на станцію Ужгород о 16.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 17 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Подільськ-Жм., Крижопіль, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Тернопіль-Пас., Стрий, Славське, Воловець, Карпати, Батьово.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 21.45
Роздільна-1 22.49 2 хв  22.51 1 г  4 хв 
Подільськ-Жм. 00.42 2 хв  00.44 2 г  57 хв 
Кодима 01.36 1 хв  01.36 3 г  51 хв 
Крижопіль 02.11 2 хв  02.13 4 г  26 хв 
Вапнярка 02.33 2 хв  02.35 4 г  48 хв 
Жмеринка-Пас. 03.40 29 хв  04.09 5 г  55 хв 
Деражня 05.08 2 хв  05.10 7 г  23 хв 
Хмельницький 05.39 5 хв  05.44 7 г  54 хв 
Волочиськ 06.39 2 хв  06.41 8 г  54 хв 
Тернопіль-Пас. 07.36 4 хв  07.40 9 г  51 хв 
Львів 09.45 26 хв  10.11 12 г 
Стрий 11.13 2 хв  11.15 13 г  28 хв 
Сколе 11.45 2 хв  11.47 14 г 
Славське 12.15 3 хв  12.18 14 г  30 хв 
Лавочне 12.31 10 хв  12.41 14 г  46 хв 
Воловець 13.19 10 хв  13.29 15 г  34 хв 
Свалява 14.01 3 хв  14.04 16 г  16 хв 
Карпати 14.13 2 хв  14.15 16 г  28 хв 
Мукачево 14.31 5 хв  14.36 16 г  46 хв 
Батьово 15.05 3 хв  15.08 17 г  20 хв 
Чоп 15.30 20 хв  15.50 17 г  45 хв 
Ужгород 16.27 18 г  42 хв 

У розкладі поїзда 108Ш Одеса-Головна — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31