У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 108Ш Одеса — Ужгород «Хаджибей»


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Одеса - Ужгород номер 108Ш відправляється зі станції Одеса-Головна о 21.45 і прибуває на станцію Ужгород о 16.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 30 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Іванівка, Кодима, Вапнярка, Деражня, Волочиськ, Львів, Сколе, Лавочне, Свалява, Мукачево, Чоп.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 21.45
Роздільна-1 22.49 2 хв  22.51 1 г  4 хв 
Іванівка 23.26 12 хв  23.38 1 г  41 хв 
Подільськ-Жм. 00.42 2 хв  00.44 2 г  57 хв 
Кодима 01.36 2 хв  01.38 3 г  51 хв 
Крижопіль 02.11 2 хв  02.13 4 г  26 хв 
Вапнярка 02.33 2 хв  02.35 4 г  48 хв 
Жмеринка-Пас. 03.40 29 хв  04.09 5 г  55 хв 
Деражня 05.08 2 хв  05.10 7 г  23 хв 
Хмельницький 05.39 5 хв  05.44 7 г  54 хв 
Волочиськ 06.39 2 хв  06.41 8 г  54 хв 
Тернопіль-Пас. 07.36 4 хв  07.40 9 г  51 хв 
Львів 09.45 26 хв  10.11 12 г 
Стрий 11.13 2 хв  11.15 13 г  28 хв 
Сколе 11.45 2 хв  11.47 14 г 
Славське 12.15 3 хв  12.18 14 г  30 хв 
Лавочне 12.31 10 хв  12.41 14 г  46 хв 
Воловець 13.19 10 хв  13.29 15 г  34 хв 
Свалява 14.01 3 хв  14.04 16 г  16 хв 
Карпати 14.13 2 хв  14.15 16 г  28 хв 
Мукачево 14.31 5 хв  14.36 16 г  46 хв 
Батьово 15.05 3 хв  15.08 17 г  20 хв 
Чоп 15.30 20 хв  15.50 17 г  45 хв 
Ужгород 16.27 18 г  42 хв 

У розкладі поїзда 108Ш Одеса-Головна — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31