У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

108Ш Одеса-Головна — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 108Ш сполученням Одеса-Головна - Ужгород відправляється зі станції Одеса-Головна о 21.45 і прибуває на станцію Ужгород о 16.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Подільськ-Жм., Крижопіль, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Тернопіль-Пас., Стрий, Славське, Воловець, Карпати, Батьово.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 21.45
Роздільна-1 22.49 2 хв  22.51 1 г  4 хв 
Подільськ-Жм. 00.42 2 хв  00.44 2 г  57 хв 
Кодима 01.36 2 хв  01.38 3 г  51 хв 
Крижопіль 02.11 2 хв  02.13 4 г  26 хв 
Вапнярка 02.33 2 хв  02.35 4 г  48 хв 
Жмеринка-Пас. 03.40 29 хв  04.09 5 г  55 хв 
Деражня 05.08 2 хв  05.10 7 г  23 хв 
Хмельницький 05.39 5 хв  05.44 7 г  54 хв 
Волочиськ 06.39 2 хв  06.41 8 г  54 хв 
Тернопіль-Пас. 07.36 4 хв  07.40 9 г  51 хв 
Львів 09.45 26 хв  10.11 12 г 
Стрий 11.13 2 хв  11.15 13 г  28 хв 
Сколе 11.45 2 хв  11.47 14 г 
Славське 12.15 3 хв  12.18 14 г  30 хв 
Лавочне 12.31 10 хв  12.41 14 г  46 хв 
Воловець 13.19 10 хв  13.29 15 г  34 хв 
Свалява 14.01 3 хв  14.04 16 г  16 хв 
Карпати 14.13 2 хв  14.15 16 г  28 хв 
Мукачево 14.31 5 хв  14.36 16 г  46 хв 
Батьово 15.05 3 хв  15.08 17 г  20 хв 
Чоп 15.30 20 хв  15.50 17 г  45 хв 
Ужгород 16.27 18 г  42 хв 

У розкладі поїзда 108Ш Одеса-Головна — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031