У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

109Ш Херсон — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 109Ш сполученням Херсон - Львів відправляється зі станції Херсон о 12.40 і прибуває на станцію Львів о 08.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Явкине, Казанка, Куцівка, Фундукліївка, Миронівка, Козятин-1, Жмеринка-Пас., Волочиськ, Злочів, Підзамче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 12.40
Миколаїв-Пас. 13.47 5 хв  13.52 1 г  7 хв 
Явкине 14.50 6 хв  14.56 2 г  10 хв 
Новий Буг 15.34 2 хв  15.36 2 г  54 хв 
Казанка 16.03 2 хв  16.05 3 г  23 хв 
Долинська 16.35 20 хв  16.55 3 г  55 хв 
Куцівка 17.14 2 хв  17.16 4 г  34 хв 
Чорноліська 18.20 2 хв  18.22 5 г  40 хв 
Фундукліївка 18.54 2 хв  18.56 6 г  14 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.32 16 хв  19.48 6 г  52 хв 
Миронівка 21.24 2 хв  21.26 8 г  44 хв 
Біла Церква 22.22 2 хв  22.24 9 г  42 хв 
Козятин-1 00.09 2 хв  00.11 11 г  29 хв 
Вінниця 01.12 5 хв  01.17 12 г  32 хв 
Жмеринка-Пас. 02.02 24 хв  02.26 13 г  22 хв 
Хмельницький 04.10 26 хв  04.36 15 г  30 хв 
Волочиськ 05.30 2 хв  05.32 16 г  50 хв 
Тернопіль-Пас. 06.28 6 хв  06.34 17 г  48 хв 
Злочів 07.28 2 хв  07.30 18 г  48 хв 
Красне 07.53 2 хв  07.55 19 г  13 хв 
Підзамче 08.26 2 хв  08.28 19 г  46 хв 
Львів 08.38 19 г  58 хв 

У розкладі поїзда 109Ш Херсон — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031