У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

109Ш Херсон — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 109Ш сполученням Херсон - Львів відправляється зі станції Херсон о 12.40 і прибуває на станцію Львів о 08.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Явкине, Казанка, Куцівка, Фундукліївка, Миронівка, Козятин-1, Жмеринка-Пас., Волочиськ, Злочів, Підзамче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 12.40
Миколаїв-Пас. 13.47 5 хв  13.52 1 г  7 хв 
Явкине 14.50 6 хв  14.56 2 г  10 хв 
Новий Буг 15.34 2 хв  15.36 2 г  54 хв 
Казанка 16.03 2 хв  16.05 3 г  23 хв 
Долинська 16.35 20 хв  16.55 3 г  55 хв 
Куцівка 17.14 2 хв  17.16 4 г  34 хв 
Чорноліська 18.20 2 хв  18.22 5 г  40 хв 
Фундукліївка 18.54 2 хв  18.56 6 г  14 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.32 16 хв  19.48 6 г  52 хв 
Миронівка 21.24 2 хв  21.26 8 г  44 хв 
Біла Церква 22.22 2 хв  22.24 9 г  42 хв 
Козятин-1 00.09 2 хв  00.11 11 г  29 хв 
Вінниця 01.12 5 хв  01.17 12 г  32 хв 
Жмеринка-Пас. 02.02 24 хв  02.26 13 г  22 хв 
Хмельницький 04.10 26 хв  04.36 15 г  30 хв 
Волочиськ 05.30 2 хв  05.32 16 г  50 хв 
Тернопіль-Пас. 06.28 6 хв  06.34 17 г  48 хв 
Злочів 07.28 2 хв  07.30 18 г  48 хв 
Красне 07.53 2 хв  07.55 19 г  13 хв 
Підзамче 08.26 2 хв  08.28 19 г  46 хв 
Львів 08.38 19 г  58 хв 

У розкладі поїзда 109Ш Херсон — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930