У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 109Ш Херсон — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Херсон - Львів номер 109Ш відправляється зі станції Херсон о 13.15 і прибуває на станцію Львів о 08.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 8 хв. Маршрут поїзда 109Ш Херсон - Львів пролягає по таким станціям як Явкине, Казанка, Куцівка, Фундукліївка, Миронівка, Козятин-1, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Підволочиськ, Злочів, Підзамче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 13.15
Миколаїв-Пас. 14.13 6 хв  14.19 58 хв 
Явкине 15.11 5 хв  15.16 1 г  56 хв 
Новий Буг 15.54 2 хв  15.56 2 г  39 хв 
Казанка 16.30 2 хв  16.32 3 г  15 хв 
Долинська 17.08 20 хв  17.28 3 г  53 хв 
Куцівка 17.48 2 хв  17.50 4 г  33 хв 
Чорноліська 19.00 2 хв  19.02 5 г  45 хв 
Фундукліївка 19.30 2 хв  19.32 6 г  15 хв 
Ім. Тараса Шевченка 20.03 15 хв  20.18 6 г  48 хв 
Миронівка 21.38 2 хв  21.40 8 г  23 хв 
Біла Церква 22.32 2 хв  22.34 9 г  17 хв 
Козятин-1 00.12 3 хв  00.15 10 г  57 хв 
Вінниця 01.11 3 хв  01.14 11 г  56 хв 
Жмеринка-Пас. 01.58 20 хв  02.18 12 г  43 хв 
Деражня 03.16 2 хв  03.18 14 г  1 хв 
Хмельницький 03.46 3 хв  03.49 14 г  31 хв 
Волочиськ 04.41 2 хв  04.43 15 г  26 хв 
Підволочиськ 04.53 7 хв  05.00 15 г  38 хв 
Тернопіль-Пас. 05.47 6 хв  05.53 16 г  32 хв 
Злочів 06.48 2 хв  06.50 17 г  33 хв 
Красне 07.14 18 хв  07.32 17 г  59 хв 
Підзамче 08.01 2 хв  08.03 18 г  46 хв 
Львів 08.13 18 г  58 хв 

У розкладі поїзда 109Ш Херсон — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930