У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 109 Херсон — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Херсон - Львів номер 109 відправляється зі станції Херсон о 13.35 і прибуває на станцію Львів о 10.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 36 хв. Маршрут поїзда 109 Херсон - Львів пролягає по таким станціям як Явкине, Новий Буг, Долинська, Чорноліська, Ім. Тараса Шевченка, Біла Церква, Вінниця, Деражня, Волочиськ, Тернопіль-Пас., Красне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Херсон – Львів починається від 411.01 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 13.35
Миколаїв-Пас. 15.10 50 хв  16.00 1 г  35 хв 
Явкине 17.02 2 хв  17.04 3 г  27 хв 
Новополтавка 17.34 2 хв  17.36 3 г  59 хв 
Новий Буг 17.58 2 хв  18.00 4 г  23 хв 
Казанка 18.28 2 хв  18.30 4 г  53 хв 
Долинська 19.03 22 хв  19.25 5 г  28 хв 
Куцівка 19.49 2 хв  19.51 6 г  14 хв 
Чорноліська 20.52 2 хв  20.54 7 г  17 хв 
Фундукліївка 21.22 2 хв  21.24 7 г  47 хв 
Ім. Тараса Шевченка 22.00 15 хв  22.15 8 г  25 хв 
Миронівка 23.45 4 хв  23.49 10 г  10 хв 
Біла Церква 00.44 2 хв  00.46 11 г  9 хв 
Козятин-1 02.29 2 хв  02.31 12 г  54 хв 
Вінниця 03.23 5 хв  03.28 13 г  48 хв 
Жмеринка-Пас. 04.09 20 хв  04.29 14 г  34 хв 
Деражня 05.25 2 хв  05.27 15 г  50 хв 
Хмельницький 06.01 5 хв  06.06 16 г  26 хв 
Волочиськ 07.11 2 хв  07.13 17 г  36 хв 
Підволочиськ 07.22 2 хв  07.24 17 г  47 хв 
Тернопіль-Пас. 08.10 5 хв  08.15 18 г  35 хв 
Злочів 09.09 2 хв  09.11 19 г  34 хв 
Красне 09.33 2 хв  09.35 19 г  58 хв 
Підзамче 10.09 2 хв  10.11 20 г  34 хв 
Львів 10.23 20 г  48 хв 

У розкладі поїзда 109 Херсон — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031