У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

109Ш Херсон — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 109Ш сполученням Херсон - Львів відправляється зі станції Херсон о 12.40 і прибуває на станцію Львів о 08.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Явкине, Казанка, Куцівка, Фундукліївка, Миронівка, Козятин-1, Жмеринка-Пас., Волочиськ, Злочів, Підзамче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 12.40
Миколаїв-Пас. 13.47 5 хв  13.52 1 г  7 хв 
Явкине 14.50 6 хв  14.56 2 г  10 хв 
Новий Буг 15.34 2 хв  15.36 2 г  54 хв 
Казанка 16.03 2 хв  16.05 3 г  23 хв 
Долинська 16.35 20 хв  16.55 3 г  55 хв 
Куцівка 17.14 2 хв  17.16 4 г  34 хв 
Чорноліська 18.20 2 хв  18.22 5 г  40 хв 
Фундукліївка 18.54 2 хв  18.56 6 г  14 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.32 16 хв  19.48 6 г  52 хв 
Миронівка 21.24 2 хв  21.26 8 г  44 хв 
Біла Церква 22.22 2 хв  22.24 9 г  42 хв 
Козятин-1 00.09 2 хв  00.11 11 г  29 хв 
Вінниця 01.12 5 хв  01.17 12 г  32 хв 
Жмеринка-Пас. 02.02 24 хв  02.26 13 г  22 хв 
Хмельницький 04.10 26 хв  04.36 15 г  30 хв 
Волочиськ 05.30 2 хв  05.32 16 г  50 хв 
Тернопіль-Пас. 06.28 6 хв  06.34 17 г  48 хв 
Злочів 07.28 2 хв  07.30 18 г  48 хв 
Красне 07.53 2 хв  07.55 19 г  13 хв 
Підзамче 08.26 2 хв  08.28 19 г  46 хв 
Львів 08.38 19 г  58 хв 

У розкладі поїзда 109Ш Херсон — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31