У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 109 Херсон — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Херсон - Львів номер 109 відправляється зі станції Херсон о 14.27 і прибуває на станцію Львів о 10.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 59 хв. Маршрут поїзда 109 Херсон - Львів пролягає по таким станціям як Явкине, Новий Буг, Долинська, Фундукліївка, Миронівка, Козятин-1, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Підволочиськ, Злочів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 14.27
Миколаїв-Пас. 16.05 20 хв  16.25 1 г  38 хв 
Явкине 17.23 2 хв  17.25 2 г  56 хв 
Новополтавка 17.48 2 хв  17.50 3 г  21 хв 
Новий Буг 18.06 2 хв  18.08 3 г  39 хв 
Казанка 18.37 2 хв  18.39 4 г  10 хв 
Долинська 19.09 20 хв  19.29 4 г  42 хв 
Чорноліська 20.50 2 хв  20.52 6 г  23 хв 
Фундукліївка 21.21 2 хв  21.23 6 г  54 хв 
Ім. Тараса Шевченка 21.55 15 хв  22.10 7 г  28 хв 
Миронівка 23.40 2 хв  23.42 9 г  13 хв 
Біла Церква 00.36 2 хв  00.38 10 г  9 хв 
Козятин-1 02.32 2 хв  02.34 12 г  5 хв 
Вінниця 03.26 5 хв  03.31 12 г  59 хв 
Жмеринка-Пас. 04.13 22 хв  04.35 13 г  46 хв 
Деражня 05.35 2 хв  05.37 15 г  8 хв 
Хмельницький 06.09 5 хв  06.14 15 г  42 хв 
Волочиськ 07.11 2 хв  07.13 16 г  44 хв 
Підволочиськ 07.22 2 хв  07.24 16 г  55 хв 
Тернопіль-Пас. 08.10 5 хв  08.15 17 г  43 хв 
Злочів 09.09 2 хв  09.11 18 г  42 хв 
Підзамче 10.05 1 хв  10.06 19 г  38 хв 
Львів 10.18 19 г  51 хв 

У розкладі поїзда 109 Херсон — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031