У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 111Д Авдіївка — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Авдіївка - Київ номер 111Д відправляється зі станції Авдіївка о 21.45 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 15 хв. Маршрут поїзда 111Д Авдіївка - Київ пролягає по таким станціям як Очеретине, Покровськ, Павлоград-1, Новомосковськ-Дніпровський, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Вільногірськ, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Кам'янка, Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове, Миронівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Авдіївка 21.45
Очеретине 22.02 2 хв  22.04 17 хв 
Покровськ 22.40 5 хв  22.45 55 хв 
Павлоград-1 00.19 2 хв  00.21 2 г  34 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 01.12 2 хв  01.14 3 г  27 хв 
Дніпро-Головний 02.00 42 хв  02.42 4 г  15 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.20 2 хв  03.22 5 г  35 хв 
Вільногірськ 04.07 2 хв  04.09 6 г  22 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.37 2 хв  04.39 6 г  52 хв 
Олександрія 05.54 2 хв  05.56 8 г  9 хв 
Знам'янка-Пас. 06.37 5 хв  06.42 8 г  52 хв 
Кам'янка 07.40 2 хв  07.42 9 г  55 хв 
Ім. Тараса Шевченка 08.01 3 хв  08.04 10 г  16 хв 
Цвіткове 08.30 2 хв  08.32 10 г  45 хв 
Миронівка 09.33 2 хв  09.35 11 г  48 хв 
Київ-Пас. 11.04 13 г  19 хв 

У розкладі поїзда 111Д Авдіївка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930