У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 112 Ізюм — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ізюм - Київ номер 112 відправляється зі станції Ізюм о 18.22 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 53 хв. Маршрут поїзда 112 Ізюм - Київ пролягає по таким станціям як Циганська, Закомельська, Савинці, Балаклія, Шебелинка, Занки, Зміїв, Харків-Пас., Люботин, Полтава-Киівська, Решетилівка, Гоголеве, Миргород, Ромодан, Лубни, Гребінка, Дарниця.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 18.22
Циганська 18.40 1 хв  18.41 18 хв 
Закомельська 19.01 2 хв  19.03 39 хв 
Савинці 19.26 1 хв  19.27 1 г  4 хв 
Балаклія 19.49 2 хв  19.51 1 г  27 хв 
Шебелинка 20.08 1 хв  20.09 1 г  46 хв 
Занки 20.31 1 хв  20.32 2 г  9 хв 
Зміїв 20.48 1 хв  20.49 2 г  26 хв 
Харків-Пас. 21.38 52 хв  22.30 3 г  16 хв 
Люботин 23.00 2 хв  23.02 4 г  38 хв 
Полтава-Киівська 00.47 20 хв  01.07 6 г  25 хв 
Решетилівка 01.37 2 хв  01.39 7 г  15 хв 
Гоголеве 02.09 2 хв  02.11 7 г  47 хв 
Миргород 02.28 2 хв  02.30 8 г  6 хв 
Ромодан 02.53 3 хв  02.56 8 г  31 хв 
Лубни 03.24 2 хв  03.26 9 г  2 хв 
Гребінка 04.02 17 хв  04.19 9 г  40 хв 
Дарниця 05.47 2 хв  05.49 11 г  25 хв 
Київ-Пас. 06.10 11 г  48 хв 

У розкладі поїзда 112 Ізюм — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031