У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 112К Київ — Авдіївка


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Авдіївка номер 112К відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.01 і прибуває на станцію Авдіївка о 09.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 17 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Верхівцеве, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Новомосковськ-Дніпровський, Павлоград-1, Покровськ, Очеретине.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.01
Миронівка 21.17 2 хв  21.19 1 г  16 хв 
Ім. Тараса Шевченка 22.55 2 хв  22.57 2 г  54 хв 
Кам'янка 23.20 2 хв  23.22 3 г  19 хв 
Знам'янка-Пас. 00.22 3 хв  00.25 4 г  21 хв 
Олександрія 01.06 2 хв  01.08 5 г  5 хв 
П'ятихатки-Пас. 02.25 2 хв  02.27 6 г  24 хв 
Верхівцеве 03.00 2 хв  03.02 6 г  59 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.28 2 хв  03.30 7 г  27 хв 
Дніпро-Головний 04.02 49 хв  04.51 8 г  1 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 05.34 2 хв  05.36 9 г  33 хв 
Павлоград-1 06.17 2 хв  06.19 10 г  16 хв 
Покровськ 08.01 5 хв  08.06 12 г 
Очеретине 08.56 2 хв  08.58 12 г  55 хв 
Авдіївка 09.20 13 г  19 хв 

У розкладі поїзда 112К Київ-Пас. — Авдіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031