У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 112 Київ — Ізюм


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Ізюм номер 112 відправляється зі станції Київ-Пас. о 22.55 і прибуває на станцію Ізюм о 12.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 22 хв. Маршрут поїзда 112 Київ - Ізюм пролягає по таким станціям як Дарниця, Гребінка, Лубни, Ромодан, Миргород, Гоголеве, Решетилівка, Полтава-Киівська, Люботин, Харків-Пас., Зміїв, Занки, Шебелинка, Балаклія, Савинці, Закомельська.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 22.55
Дарниця 23.15 2 хв  23.17 20 хв 
Гребінка 00.36 3 хв  00.39 1 г  41 хв 
Лубни 01.19 2 хв  01.21 2 г  24 хв 
Ромодан 01.49 2 хв  01.51 2 г  54 хв 
Миргород 02.12 2 хв  02.14 3 г  17 хв 
Гоголеве 02.28 2 хв  02.30 3 г  33 хв 
Решетилівка 03.01 2 хв  03.03 4 г  6 хв 
Полтава-Киівська 03.33 20 хв  03.53 4 г  38 хв 
Люботин 05.51 3 хв  05.54 6 г  56 хв 
Харків-Пас. 06.27 1 г 28 хв  07.55 7 г  32 хв 
Зміїв 08.50 7 хв  08.57 9 г  55 хв 
Занки 09.20 1 хв  09.21 10 г  25 хв 
Шебелинка 09.48 2 хв  09.50 10 г  53 хв 
Балаклія 10.22 2 хв  10.24 11 г  27 хв 
Савинці 10.46 2 хв  10.48 11 г  51 хв 
Закомельська 11.10 2 хв  11.12 12 г  15 хв 
Ізюм 12.00 13 г  5 хв 

У розкладі поїзда 112 Київ-Пас. — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031