У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

113К Київ-Пас. — Чоп Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 113К сполученням Київ-Пас. - Чоп відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.11 і прибуває на станцію Чоп о 09.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 50 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Бердичів, Печанівка, Шепетівка, Кривин, Здолбунів-Пас., Радивилів, Львів, Турка, Великий Березний, Ужгород.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.11
Фастів-1 18.12 2 хв  18.14 1 г  1 хв 
Бердичів 20.02 2 хв  20.04 2 г  51 хв 
Чуднів-Волинський 20.32 2 хв  20.34 3 г  21 хв 
Печанівка 20.53 2 хв  20.55 3 г  42 хв 
Полонне 21.14 2 хв  21.16 4 г  3 хв 
Шепетівка 21.49 2 хв  21.51 4 г  38 хв 
Славута-1 22.12 2 хв  22.14 5 г  1 хв 
Кривин 22.28 2 хв  22.30 5 г  17 хв 
Острог 22.47 2 хв  22.49 5 г  36 хв 
Здолбунів-Пас. 23.11 33 хв  23.44 6 г 
Дубно 00.19 2 хв  00.21 7 г  8 хв 
Радивилів 00.56 2 хв  00.58 7 г  45 хв 
Броди 01.08 2 хв  01.10 7 г  57 хв 
Львів 02.18 24 хв  02.42 9 г  7 хв 
Самбір 03.55 5 хв  04.00 10 г  44 хв 
Турка 05.14 2 хв  05.16 12 г  3 хв 
Сянки 05.51 2 хв  05.53 12 г  40 хв 
Великий Березний 07.40 2 хв  07.42 14 г  29 хв 
Перечин 08.08 2 хв  08.10 14 г  57 хв 
Ужгород 08.38 16 хв  08.54 15 г  27 хв 
Чоп 09.23 16 г  12 хв 

У розкладі поїзда 113К Київ-Пас. — Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031