У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 114Д Бахмут — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Бахмут - Львів номер 114Д відправляється зі станції Бахмут о 23.25 і прибуває на станцію Львів о 08.46 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 9 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 43 зупинках. Приблизний час руху становить 27 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 5 хв. Маршрут поїзда 114Д Бахмут - Львів пролягає по таким станціям як Святогірськ, Полтава-Киівська, Гребінка, Фастів-1, Олевськ, Клесів, Вараш, Рожище, Клевань, Радивилів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмут 23.25
Сіль 23.40 2 хв  23.42 15 хв 
Сіверськ 00.01 2 хв  00.03 36 хв 
Красний Лиман 00.25 5 хв  00.30 1 г 
Святогірськ 01.00 3 хв  01.03 1 г  35 хв 
Ізюм 01.36 4 хв  01.40 2 г  11 хв 
Балаклія 02.24 8 хв  02.32 2 г  59 хв 
Харків-Пас. 03.46 25 хв  04.11 4 г  21 хв 
Полтава-Киівська 06.49 20 хв  07.09 7 г  24 хв 
Яреськи 08.01 14 хв  08.15 8 г  36 хв 
Миргород 08.59 6 хв  09.05 9 г  34 хв 
Лубни 09.55 2 хв  09.57 10 г  30 хв 
Гребінка 10.32 18 хв  10.50 11 г  7 хв 
Бориспіль 12.21 2 хв  12.23 12 г  56 хв 
Дарниця 12.47 2 хв  12.49 13 г  22 хв 
Київ-Пас. 13.09 25 хв  13.34 13 г  44 хв 
Фастів-1 14.28 2 хв  14.30 15 г  3 хв 
Житомир 16.09 20 хв  16.29 16 г  44 хв 
Коростень 18.04 21 хв  18.25 18 г  39 хв 
Білокоровичі 19.20 2 хв  19.22 19 г  55 хв 
Олевськ 20.01 2 хв  20.03 20 г  36 хв 
Остки 20.24 1 хв  20.25 20 г  59 хв 
Рокитне-Волинське 20.40 2 хв  20.42 21 г  15 хв 
Томашгород 20.57 3 хв  21.00 21 г  32 хв 
Клесів 21.14 3 хв  21.17 21 г  49 хв 
Сарни 21.46 4 хв  21.50 22 г  21 хв 
Антонівка 22.15 3 хв  22.18 22 г  50 хв 
Рафалівка 22.44 3 хв  22.47 23 г  19 хв 
Вараш 22.54 1 хв  22.55 23 г  29 хв 
Чарторийськ 23.01 2 хв  23.03 23 г  36 хв 
Маневичі 23.22 3 хв  23.25 23 г  57 хв 
Ковель 00.22 36 хв  00.58 1 д  57 хв 
Рожище 01.46 2 хв  01.48 1 д  2 г  21 хв 
Ківерці 02.06 22 хв  02.28 1 д  2 г  41 хв 
Луцьк 02.45 23 хв  03.08 1 д  3 г  20 хв 
Ківерці 03.25 2 хв  03.27 1 д  4 г 
Клевань 04.02 2 хв  04.04 1 д  4 г  37 хв 
Рівне 04.30 12 хв  04.42 1 д  5 г  5 хв 
Здолбунів-Пас. 04.58 22 хв  05.20 1 д  5 г  33 хв 
Дубно 05.59 2 хв  06.01 1 д  6 г  34 хв 
Радивилів 06.38 18 хв  06.56 1 д  7 г  13 хв 
Броди 07.06 2 хв  07.08 1 д  7 г  41 хв 
Красне 07.48 10 хв  07.58 1 д  8 г  23 хв 
Підзамче 08.32 2 хв  08.34 1 д  9 г  7 хв 
Львів 08.46 1 д  9 г  21 хв 

У розкладі поїзда 114Д Бахмут — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930