У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 114Д Бахмут — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Бахмут - Львів номер 114Д відправляється зі станції Бахмут о 23.25 і прибуває на станцію Львів о 08.46 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 9 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 43 зупинках. Приблизний час руху становить 27 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 5 хв. Маршрут поїзда 114Д Бахмут - Львів пролягає по таким станціям як Святогірськ, Полтава-Киівська, Гребінка, Фастів-1, Олевськ, Клесів, Вараш, Рожище, Клевань, Радивилів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмут 23.25
Сіль 23.40 2 хв  23.42 15 хв 
Сіверськ 00.01 2 хв  00.03 36 хв 
Красний Лиман 00.25 5 хв  00.30 1 г 
Святогірськ 01.00 3 хв  01.03 1 г  35 хв 
Ізюм 01.36 4 хв  01.40 2 г  11 хв 
Балаклія 02.24 8 хв  02.32 2 г  59 хв 
Харків-Пас. 03.46 25 хв  04.11 4 г  21 хв 
Полтава-Киівська 06.49 20 хв  07.09 7 г  24 хв 
Яреськи 08.01 14 хв  08.15 8 г  36 хв 
Миргород 08.59 6 хв  09.05 9 г  34 хв 
Лубни 09.55 2 хв  09.57 10 г  30 хв 
Гребінка 10.32 18 хв  10.50 11 г  7 хв 
Бориспіль 12.21 2 хв  12.23 12 г  56 хв 
Дарниця 12.47 2 хв  12.49 13 г  22 хв 
Київ-Пас. 13.09 25 хв  13.34 13 г  44 хв 
Фастів-1 14.28 2 хв  14.30 15 г  3 хв 
Житомир 16.09 20 хв  16.29 16 г  44 хв 
Коростень 18.04 21 хв  18.25 18 г  39 хв 
Білокоровичі 19.20 2 хв  19.22 19 г  55 хв 
Олевськ 20.01 2 хв  20.03 20 г  36 хв 
Остки 20.24 1 хв  20.25 20 г  59 хв 
Рокитне-Волинське 20.40 2 хв  20.42 21 г  15 хв 
Томашгород 20.57 3 хв  21.00 21 г  32 хв 
Клесів 21.14 3 хв  21.17 21 г  49 хв 
Сарни 21.46 4 хв  21.50 22 г  21 хв 
Антонівка 22.15 3 хв  22.18 22 г  50 хв 
Рафалівка 22.44 3 хв  22.47 23 г  19 хв 
Вараш 22.54 1 хв  22.55 23 г  29 хв 
Чарторийськ 23.01 2 хв  23.03 23 г  36 хв 
Маневичі 23.22 3 хв  23.25 23 г  57 хв 
Ковель 00.22 36 хв  00.58 1 д  57 хв 
Рожище 01.46 2 хв  01.48 1 д  2 г  21 хв 
Ківерці 02.06 22 хв  02.28 1 д  2 г  41 хв 
Луцьк 02.45 23 хв  03.08 1 д  3 г  20 хв 
Ківерці 03.25 2 хв  03.27 1 д  4 г 
Клевань 04.02 2 хв  04.04 1 д  4 г  37 хв 
Рівне 04.30 12 хв  04.42 1 д  5 г  5 хв 
Здолбунів-Пас. 04.58 22 хв  05.20 1 д  5 г  33 хв 
Дубно 05.59 2 хв  06.01 1 д  6 г  34 хв 
Радивилів 06.38 18 хв  06.56 1 д  7 г  13 хв 
Броди 07.06 2 хв  07.08 1 д  7 г  41 хв 
Красне 07.48 10 хв  07.58 1 д  8 г  23 хв 
Підзамче 08.32 2 хв  08.34 1 д  9 г  7 хв 
Львів 08.46 1 д  9 г  21 хв 

У розкладі поїзда 114Д Бахмут — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28