У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

114Ш Чоп — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 114Ш сполученням Чоп - Київ-Пас. відправляється зі станції Чоп о 18.51 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 17 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Перечин, Сянки, Самбір, Броди, Дубно, Острог, Славута-1, Полонне, Чуднів-Волинський, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 18.51
Ужгород 19.15 8 хв  19.23 24 хв 
Перечин 19.46 2 хв  19.48 55 хв 
Великий Березний 20.12 2 хв  20.14 1 г  21 хв 
Сянки 21.52 2 хв  21.54 3 г  1 хв 
Турка 22.28 2 хв  22.30 3 г  37 хв 
Самбір 23.48 2 хв  23.50 4 г  57 хв 
Львів 01.05 43 хв  01.48 6 г  14 хв 
Броди 03.00 2 хв  03.02 8 г  9 хв 
Радивилів 03.12 2 хв  03.14 8 г  21 хв 
Дубно 03.48 2 хв  03.50 8 г  57 хв 
Здолбунів-Пас. 04.23 43 хв  05.06 9 г  32 хв 
Острог 05.33 11 хв  05.44 10 г  42 хв 
Кривин 05.59 2 хв  06.01 11 г  8 хв 
Славута-1 06.12 2 хв  06.14 11 г  21 хв 
Шепетівка 06.32 2 хв  06.34 11 г  41 хв 
Полонне 07.07 2 хв  07.09 12 г  16 хв 
Печанівка 07.31 2 хв  07.33 12 г  40 хв 
Чуднів-Волинський 07.52 2 хв  07.54 13 г  1 хв 
Бердичів 08.22 2 хв  08.24 13 г  31 хв 
Фастів-1 09.49 2 хв  09.51 14 г  58 хв 
Київ-Пас. 10.44 15 г  53 хв 

У розкладі поїзда 114Ш Чоп — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031