У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 114Л Львів — Бахмут


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Львів - Бахмут номер 114Л відправляється зі станції Львів о 10.00 і прибуває на станцію Бахмут о 18.55 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 8 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 43 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 26 хв. Маршрут поїзда 114Л Львів - Бахмут пролягає по таким станціям як Радивилів, Клевань, Рожище, Вараш, Клесів, Олевськ, Фастів-1, Гребінка, Полтава-Киівська, Святогірськ.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 10.00
Підзамче 10.11 2 хв  10.13 11 хв 
Красне 10.50 10 хв  11.00 50 хв 
Броди 11.39 3 хв  11.42 1 г  39 хв 
Радивилів 11.52 3 хв  11.55 1 г  52 хв 
Дубно 12.32 3 хв  12.35 2 г  32 хв 
Здолбунів-Пас. 13.15 30 хв  13.45 3 г  15 хв 
Рівне 14.00 8 хв  14.08 4 г 
Клевань 14.29 2 хв  14.31 4 г  29 хв 
Ківерці 15.10 2 хв  15.12 5 г  10 хв 
Луцьк 15.28 26 хв  15.54 5 г  28 хв 
Ківерці 16.14 23 хв  16.37 6 г  14 хв 
Рожище 16.58 5 хв  17.03 6 г  58 хв 
Ковель 18.00 42 хв  18.42 8 г 
Маневичі 19.35 3 хв  19.38 9 г  35 хв 
Чарторийськ 19.57 2 хв  19.59 9 г  57 хв 
Вараш 20.04 1 хв  20.05 10 г  4 хв 
Рафалівка 20.13 3 хв  20.16 10 г  13 хв 
Антонівка 20.38 3 хв  20.41 10 г  38 хв 
Сарни 21.01 4 хв  21.05 11 г  1 хв 
Клесів 21.41 2 хв  21.43 11 г  41 хв 
Томашгород 21.58 3 хв  22.01 11 г  58 хв 
Рокитне-Волинське 22.14 3 хв  22.17 12 г  14 хв 
Остки 22.30 2 хв  22.32 12 г  30 хв 
Олевськ 22.55 5 хв  23.00 12 г  55 хв 
Білокоровичі 23.40 2 хв  23.42 13 г  40 хв 
Коростень 00.35 20 хв  00.55 14 г  35 хв 
Житомир 02.36 20 хв  02.56 16 г  36 хв 
Фастів-1 04.43 2 хв  04.45 18 г  43 хв 
Київ-Пас. 05.40 43 хв  06.23 19 г  40 хв 
Дарниця 06.42 4 хв  06.46 20 г  42 хв 
Бориспіль 07.04 18 хв  07.22 21 г  4 хв 
Гребінка 08.37 2 хв  08.39 22 г  37 хв 
Лубни 09.11 2 хв  09.13 23 г  11 хв 
Миргород 10.10 11 хв  10.21 1 д  10 хв 
Яреськи 10.44 2 хв  10.46 1 д  44 хв 
Полтава-Киівська 11.38 20 хв  11.58 1 д  1 г  38 хв 
Харків-Пас. 14.10 29 хв  14.39 1 д  4 г  10 хв 
Балаклія 15.52 8 хв  16.00 1 д  5 г  52 хв 
Ізюм 16.47 4 хв  16.51 1 д  6 г  47 хв 
Святогірськ 17.16 2 хв  17.18 1 д  7 г  16 хв 
Красний Лиман 17.47 3 хв  17.50 1 д  7 г  47 хв 
Сіверськ 18.12 2 хв  18.14 1 д  8 г  12 хв 
Сіль 18.30 2 хв  18.32 1 д  8 г  30 хв 
Бахмут 18.55 1 д  8 г  55 хв 

У розкладі поїзда 114Л Львів — Бахмут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28