У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 116П Бердянськ — Київ «Маяк»


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Бердянськ - Київ номер 116П відправляється зі станції Бердянськ о 18.50 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 28 хв. Маршрут поїзда 116П Бердянськ - Київ пролягає по таким станціям як Верхній Токмак-1, Кирилівка, Оріхівська, Синельникове-1, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Миронівка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бердянськ 18.50
Нельгівка 19.49 2 хв  19.51 59 хв 
Верхній Токмак-1 20.16 2 хв  20.18 1 г  26 хв 
Синя Гора 20.34 2 хв  20.36 1 г  44 хв 
Кирилівка 20.46 2 хв  20.48 1 г  56 хв 
Пологи 21.12 25 хв  21.37 2 г  22 хв 
Оріхівська 22.15 2 хв  22.17 3 г  25 хв 
Запоріжжя-1 23.28 37 хв  00.05 4 г  38 хв 
Синельникове-1 01.01 2 хв  01.03 6 г  11 хв 
Дніпро-Головний 01.50 52 хв  02.42 7 г 
Кам'янське-Пасажирське 03.20 2 хв  03.22 8 г  30 хв 
Вільногірськ 04.07 2 хв  04.09 9 г  17 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.37 2 хв  04.39 9 г  47 хв 
Олександрія 05.54 2 хв  05.56 11 г  4 хв 
Знам'янка-Пас. 06.37 5 хв  06.42 11 г  47 хв 
Кам'янка 07.40 2 хв  07.42 12 г  50 хв 
Ім. Тараса Шевченка 08.01 3 хв  08.04 13 г  11 хв 
Цвіткове 08.30 2 хв  08.32 13 г  40 хв 
Миронівка 09.33 2 хв  09.35 14 г  43 хв 
Київ-Пас. 11.04 16 г  14 хв 

У розкладі поїзда 116П Бердянськ — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28