У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 116П Бердянськ — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Бердянськ - Київ номер 116П відправляється зі станції Бердянськ о 18.50 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 28 хв. Маршрут поїзда 116П Бердянськ - Київ пролягає по таким станціям як Верхній Токмак-1, Кирилівка, Оріхівська, Синельникове-1, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Миронівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бердянськ 18.50
Нельгівка 19.49 2 хв  19.51 59 хв 
Верхній Токмак-1 20.16 2 хв  20.18 1 г  26 хв 
Синя Гора 20.34 2 хв  20.36 1 г  44 хв 
Кирилівка 20.46 2 хв  20.48 1 г  56 хв 
Пологи 21.12 25 хв  21.37 2 г  22 хв 
Оріхівська 22.15 2 хв  22.17 3 г  25 хв 
Запоріжжя-1 23.28 37 хв  00.05 4 г  38 хв 
Синельникове-1 01.01 2 хв  01.03 6 г  11 хв 
Дніпро-Головний 01.50 52 хв  02.42 7 г 
Кам'янське-Пасажирське 03.20 2 хв  03.22 8 г  30 хв 
Вільногірськ 04.07 2 хв  04.09 9 г  17 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.37 2 хв  04.39 9 г  47 хв 
Олександрія 05.54 2 хв  05.56 11 г  4 хв 
Знам'янка-Пас. 06.37 5 хв  06.42 11 г  47 хв 
Кам'янка 07.40 2 хв  07.42 12 г  50 хв 
Ім. Тараса Шевченка 08.01 3 хв  08.04 13 г  11 хв 
Цвіткове 08.30 2 хв  08.32 13 г  40 хв 
Миронівка 09.33 2 хв  09.35 14 г  43 хв 
Київ-Пас. 11.04 16 г  14 хв 

У розкладі поїзда 116П Бердянськ — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930