У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

116П Бердянськ — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 116П сполученням Бердянськ - Київ-Пас. відправляється зі станції Бердянськ о 18.00 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 52 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Верхній Токмак-1, Кирилівка, Оріхівська, Синельникове-1, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Миронівка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бердянськ 18.00
Нельгівка 19.04 2 хв  19.06 1 г  4 хв 
Верхній Токмак-1 19.34 2 хв  19.36 1 г  34 хв 
Синя Гора 19.53 2 хв  19.55 1 г  53 хв 
Кирилівка 20.05 2 хв  20.07 2 г  5 хв 
Пологи 20.32 35 хв  21.07 2 г  32 хв 
Оріхівська 21.48 2 хв  21.50 3 г  48 хв 
Запоріжжя-1 23.03 30 хв  23.33 5 г  3 хв 
Синельникове-1 00.28 2 хв  00.30 6 г  28 хв 
Дніпро-Головний 01.14 1 г 13 хв  02.27 7 г  14 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.02 2 хв  03.04 9 г  2 хв 
Верхівцеве 03.34 2 хв  03.36 9 г  34 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.22 2 хв  04.24 10 г  22 хв 
Олександрія 05.40 2 хв  05.42 11 г  40 хв 
Знам'янка-Пас. 06.22 5 хв  06.27 12 г  22 хв 
Кам'янка 07.23 2 хв  07.25 13 г  23 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.45 3 хв  07.48 13 г  45 хв 
Цвіткове 08.19 2 хв  08.21 14 г  19 хв 
Миронівка 09.22 2 хв  09.24 15 г  22 хв 
Київ-Пас. 11.04 17 г  4 хв 

У розкладі поїзда 116П Бердянськ — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031