У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 116К Київ — Бердянськ «Маяк»


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Бердянськ номер 116К відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.01 і прибуває на станцію Бердянськ о 11.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 51 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Цвіткове, Кам'янка, Олександрія, Верхівцеве, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Пологи, Синя Гора, Нельгівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.01
Миронівка 21.18 2 хв  21.20 1 г  17 хв 
Цвіткове 22.30 2 хв  22.32 2 г  29 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.01 2 хв  23.03 3 г 
Кам'янка 23.23 2 хв  23.25 3 г  22 хв 
Знам'янка-Пас. 00.24 2 хв  00.26 4 г  23 хв 
Олександрія 01.06 2 хв  01.08 5 г  5 хв 
П'ятихатки-Пас. 02.25 2 хв  02.27 6 г  24 хв 
Верхівцеве 02.59 2 хв  03.01 6 г  58 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.27 2 хв  03.29 7 г  26 хв 
Дніпро-Головний 04.01 27 хв  04.28 8 г 
Синельникове-1 05.14 2 хв  05.16 9 г  13 хв 
Запоріжжя-1 06.27 25 хв  06.52 10 г  26 хв 
Оріхівська 08.02 2 хв  08.04 12 г  1 хв 
Пологи 08.40 29 хв  09.09 12 г  39 хв 
Кирилівка 09.31 2 хв  09.33 13 г  30 хв 
Синя Гора 09.44 2 хв  09.46 13 г  43 хв 
Верхній Токмак-1 10.03 2 хв  10.05 14 г  2 хв 
Нельгівка 10.35 2 хв  10.37 14 г  34 хв 
Бердянськ 11.46 15 г  45 хв 

У розкладі поїзда 116К Київ-Пас. — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31