У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

116К Київ-Пас. — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 116К сполученням Київ-Пас. - Бердянськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.01 і прибуває на станцію Бердянськ о 11.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 2 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Цвіткове, Кам'янка, Олександрія, Верхівцеве, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Пологи, Синя Гора, Нельгівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.01
Миронівка 21.18 2 хв  21.20 1 г  17 хв 
Цвіткове 22.27 2 хв  22.29 2 г  26 хв 
Ім. Тараса Шевченка 22.58 3 хв  23.01 2 г  57 хв 
Кам'янка 23.22 2 хв  23.24 3 г  21 хв 
Знам'янка-Пас. 00.24 2 хв  00.26 4 г  23 хв 
Олександрія 01.05 2 хв  01.07 5 г  4 хв 
П'ятихатки-Пас. 02.25 2 хв  02.27 6 г  24 хв 
Верхівцеве 02.59 2 хв  03.01 6 г  58 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.27 2 хв  03.29 7 г  26 хв 
Дніпро-Головний 04.01 27 хв  04.28 8 г 
Синельникове-1 05.14 2 хв  05.16 9 г  13 хв 
Запоріжжя-1 06.09 34 хв  06.43 10 г  8 хв 
Оріхівська 07.57 2 хв  07.59 11 г  56 хв 
Пологи 08.39 30 хв  09.09 12 г  38 хв 
Кирилівка 09.31 2 хв  09.33 13 г  30 хв 
Синя Гора 09.44 2 хв  09.46 13 г  43 хв 
Верхній Токмак-1 10.03 2 хв  10.05 14 г  2 хв 
Нельгівка 10.35 2 хв  10.37 14 г  34 хв 
Бердянськ 11.46 15 г  45 хв 

У розкладі поїзда 116К Київ-Пас. — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031