У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

116К Київ-Пас. — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 116К сполученням Київ-Пас. - Бердянськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.19 і прибуває на станцію Бердянськ о 11.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 38 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Цвіткове, Кам'янка, Олександрія, Верхівцеве, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Пологи, Синя Гора, Нельгівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.19
Миронівка 20.34 2 хв  20.36 1 г  15 хв 
Цвіткове 21.44 7 хв  21.51 2 г  25 хв 
Ім. Тараса Шевченка 22.24 33 хв  22.57 3 г  5 хв 
Кам'янка 23.18 2 хв  23.20 3 г  59 хв 
Знам'янка-Пас. 00.22 3 хв  00.25 5 г  3 хв 
Олександрія 01.05 2 хв  01.07 5 г  46 хв 
П'ятихатки-Пас. 02.25 2 хв  02.27 7 г  6 хв 
Верхівцеве 02.59 2 хв  03.01 7 г  40 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.27 2 хв  03.29 8 г  8 хв 
Дніпро-Головний 04.01 27 хв  04.28 8 г  42 хв 
Синельникове-1 05.14 2 хв  05.16 9 г  55 хв 
Запоріжжя-1 06.09 34 хв  06.43 10 г  50 хв 
Оріхівська 07.57 2 хв  07.59 12 г  38 хв 
Пологи 08.39 30 хв  09.09 13 г  20 хв 
Кирилівка 09.31 2 хв  09.33 14 г  12 хв 
Синя Гора 09.44 2 хв  09.46 14 г  25 хв 
Верхній Токмак-1 10.03 2 хв  10.05 14 г  44 хв 
Нельгівка 10.35 2 хв  10.37 15 г  16 хв 
Бердянськ 11.46 16 г  27 хв 

У розкладі поїзда 116К Київ-Пас. — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728