У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

116К Київ-Пас. — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 116К сполученням Київ-Пас. - Бердянськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.19 і прибуває на станцію Бердянськ о 11.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 38 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Цвіткове, Кам'янка, Олександрія, Верхівцеве, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Пологи, Синя Гора, Нельгівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.19
Миронівка 20.34 2 хв  20.36 1 г  15 хв 
Цвіткове 21.44 7 хв  21.51 2 г  25 хв 
Ім. Тараса Шевченка 22.24 33 хв  22.57 3 г  5 хв 
Кам'янка 23.18 2 хв  23.20 3 г  59 хв 
Знам'янка-Пас. 00.22 3 хв  00.25 5 г  3 хв 
Олександрія 01.05 2 хв  01.07 5 г  46 хв 
П'ятихатки-Пас. 02.25 2 хв  02.27 7 г  6 хв 
Верхівцеве 02.59 2 хв  03.01 7 г  40 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.27 2 хв  03.29 8 г  8 хв 
Дніпро-Головний 04.01 27 хв  04.28 8 г  42 хв 
Синельникове-1 05.14 2 хв  05.16 9 г  55 хв 
Запоріжжя-1 06.09 34 хв  06.43 10 г  50 хв 
Оріхівська 07.57 2 хв  07.59 12 г  38 хв 
Пологи 08.39 30 хв  09.09 13 г  20 хв 
Кирилівка 09.31 2 хв  09.33 14 г  12 хв 
Синя Гора 09.44 2 хв  09.46 14 г  25 хв 
Верхній Токмак-1 10.03 2 хв  10.05 14 г  44 хв 
Нельгівка 10.35 2 хв  10.37 15 г  16 хв 
Бердянськ 11.46 16 г  27 хв 

У розкладі поїзда 116К Київ-Пас. — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31