У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

117К Київ-Пас. — Чернівці Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 117К сполученням Київ-Пас. - Чернівці відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.05 і прибуває на станцію Чернівці о 07.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Фастів-1, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Хмельницький, Гречани, Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Ларга, Новоселиця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.05
Фастів-1 20.58 2 хв  21.00 53 хв 
Козятин-1 22.08 2 хв  22.10 2 г  3 хв 
Калинівка-1 22.46 2 хв  22.48 2 г  41 хв 
Вінниця 23.06 3 хв  23.09 3 г  1 хв 
Хмельницький 00.55 4 хв  00.59 4 г  50 хв 
Гречани 01.10 16 хв  01.26 5 г  5 хв 
Дунаївці 02.40 2 хв  02.42 6 г  35 хв 
Кам'янець-Подільський 03.47 3 хв  03.50 7 г  42 хв 
Ларга 04.51 23 хв  05.14 8 г  46 хв 
Новоселиця 07.09 2 хв  07.11 11 г  4 хв 
Чернівці 07.57 11 г  52 хв 

У розкладі поїзда 117К Київ-Пас. — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930