У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

118К Чернігів — Чернівці Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 118К сполученням Чернігів - Чернівці відправляється зі станції Чернігів о 16.50 і прибуває на станцію Чернівці о 07.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 20 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Фастів-1, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Хмельницький, Гречани, Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Ларга, Новоселиця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 16.50
Ніжин 18.01 2 хв  18.03 1 г  11 хв 
Дарниця 19.27 2 хв  19.29 2 г  37 хв 
Київ-Пас. 19.48 17 хв  20.05 2 г  58 хв 
Фастів-1 20.58 2 хв  21.00 4 г  8 хв 
Козятин-1 22.08 2 хв  22.10 5 г  18 хв 
Калинівка-1 22.46 2 хв  22.48 5 г  56 хв 
Вінниця 23.06 3 хв  23.09 6 г  16 хв 
Хмельницький 00.55 4 хв  00.59 8 г  5 хв 
Гречани 01.10 16 хв  01.26 8 г  20 хв 
Дунаївці 02.40 2 хв  02.42 9 г  50 хв 
Кам'янець-Подільський 03.47 3 хв  03.50 10 г  57 хв 
Ларга 04.51 23 хв  05.14 12 г  1 хв 
Новоселиця 07.09 2 хв  07.11 14 г  19 хв 
Чернівці 07.57 15 г  7 хв 

У розкладі поїзда 118К Чернігів — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031