У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

118К Чернігів — Чернівці Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 118К сполученням Чернігів - Чернівці відправляється зі станції Чернігів о 16.46 і прибуває на станцію Чернівці о 07.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 11 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 21 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ніжин, Бровари, Дарниця, Київ-Пас., Фастів-1, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Хмельницький, Гречани, Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Ларга, Новоселиця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 16.46
Ніжин 18.01 2 хв  18.03 1 г  15 хв 
Бровари 19.10 1 хв  19.11 2 г  24 хв 
Дарниця 19.27 2 хв  19.29 2 г  41 хв 
Київ-Пас. 19.48 17 хв  20.05 3 г  2 хв 
Фастів-1 20.58 2 хв  21.00 4 г  12 хв 
Козятин-1 22.08 2 хв  22.10 5 г  22 хв 
Калинівка-1 22.46 2 хв  22.48 6 г 
Вінниця 23.06 3 хв  23.09 6 г  20 хв 
Хмельницький 00.55 4 хв  00.59 8 г  9 хв 
Гречани 01.10 16 хв  01.26 8 г  24 хв 
Дунаївці 02.40 2 хв  02.42 9 г  54 хв 
Кам'янець-Подільський 03.47 3 хв  03.50 11 г  1 хв 
Ларга 04.51 23 хв  05.14 12 г  5 хв 
Новоселиця 07.09 2 хв  07.11 14 г  23 хв 
Чернівці 07.57 15 г  11 хв 

У розкладі поїзда 118К Чернігів — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930