У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

118Л Чернівці — Чернігів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 118Л сполученням Чернівці - Чернігів відправляється зі станції Чернівці о 19.46 і прибуває на станцію Чернігів о 11.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 37 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Новоселиця, Ларга, Кам'янець-Подільський, Дунаївці, Гречани, Хмельницький, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Фастів-1, Київ-Пас., Дарниця, Бровари, Ніжин.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 19.46
Новоселиця 20.31 2 хв  20.33 45 хв 
Ларга 22.32 21 хв  22.53 2 г  46 хв 
Кам'янець-Подільський 23.52 4 хв  23.56 4 г  6 хв 
Дунаївці 01.12 2 хв  01.14 5 г  26 хв 
Гречани 02.19 22 хв  02.41 6 г  33 хв 
Хмельницький 02.51 5 хв  02.56 7 г  5 хв 
Вінниця 04.50 4 хв  04.54 9 г  4 хв 
Калинівка-1 05.12 2 хв  05.14 9 г  26 хв 
Козятин-1 05.47 2 хв  05.49 10 г  1 хв 
Фастів-1 07.03 2 хв  07.05 11 г  17 хв 
Київ-Пас. 08.08 26 хв  08.34 12 г  22 хв 
Дарниця 08.54 2 хв  08.56 13 г  8 хв 
Бровари 09.11 1 хв  09.12 13 г  25 хв 
Ніжин 10.20 2 хв  10.22 14 г  34 хв 
Чернігів 11.22 15 г  36 хв 

У розкладі поїзда 118Л Чернівці — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031