У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

118Л Чернівці — Чернігів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 118Л сполученням Чернівці - Чернігів відправляється зі станції Чернівці о 19.46 і прибуває на станцію Чернігів о 12.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 34 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Новоселиця, Ларга, Кам'янець-Подільський, Дунаївці, Гречани, Хмельницький, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Фастів-1, Київ-Пас., Ніжин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 19.46
Новоселиця 20.31 2 хв  20.33 45 хв 
Ларга 22.32 21 хв  22.53 2 г  46 хв 
Кам'янець-Подільський 23.52 4 хв  23.56 4 г  6 хв 
Дунаївці 01.12 2 хв  01.14 5 г  26 хв 
Гречани 02.19 22 хв  02.41 6 г  33 хв 
Хмельницький 02.51 5 хв  02.56 7 г  5 хв 
Вінниця 04.50 4 хв  04.54 9 г  4 хв 
Калинівка-1 05.12 2 хв  05.14 9 г  26 хв 
Козятин-1 05.47 2 хв  05.49 10 г  1 хв 
Фастів-1 07.03 2 хв  07.05 11 г  17 хв 
Київ-Пас. 08.08 26 хв  08.34 12 г  22 хв 
Ніжин 10.50 2 хв  10.52 15 г  4 хв 
Чернігів 12.06 16 г  20 хв 

У розкладі поїзда 118Л Чернівці — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031