У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

012К Київ-Пас. — Новоолексіївка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 012К сполученням Київ-Пас. - Новоолексіївка відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.25 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 08.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Мелітополь.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.25
Ім. Тараса Шевченка 22.15 5 хв  22.20 2 г  50 хв 
Знам'янка-Пас. 23.39 3 хв  23.42 4 г  14 хв 
Олександрія 00.22 2 хв  00.24 4 г  57 хв 
П'ятихатки-Пас. 01.40 2 хв  01.42 6 г  15 хв 
Кам'янське-Пасажирське 02.37 2 хв  02.39 7 г  12 хв 
Дніпро-Головний 03.11 20 хв  03.31 7 г  46 хв 
Запоріжжя-1 05.09 8 хв  05.17 9 г  44 хв 
Мелітополь 06.56 5 хв  07.01 11 г  31 хв 
Новоолексіївка 08.05 12 г  40 хв 

У розкладі поїзда 012К Київ-Пас. — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031