У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 012К Київ — Новоолексіївка «Славутич»


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Новоолексіївка номер 012К відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.25 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 08.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут поїзда 012К Київ - Новоолексіївка пролягає по таким станціям як Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Мелітополь.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.25
Ім. Тараса Шевченка 22.15 3 хв  22.18 2 г  50 хв 
Знам'янка-Пас. 23.38 3 хв  23.41 4 г  13 хв 
Олександрія 00.22 2 хв  00.24 4 г  57 хв 
П'ятихатки-Пас. 01.39 2 хв  01.41 6 г  14 хв 
Кам'янське-Пасажирське 02.36 2 хв  02.38 7 г  11 хв 
Дніпро-Головний 03.10 18 хв  03.28 7 г  45 хв 
Запоріжжя-1 05.09 8 хв  05.17 9 г  44 хв 
Мелітополь 06.56 5 хв  07.01 11 г  31 хв 
Новоолексіївка 08.05 12 г  40 хв 

У розкладі поїзда 012К Київ-Пас. — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930