У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

012П Новоолексіївка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 012П сполученням Новоолексіївка - Київ-Пас. відправляється зі станції Новоолексіївка о 19.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Мелітополь, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 19.10
Мелітополь 20.26 5 хв  20.31 1 г  16 хв 
Запоріжжя-1 21.55 8 хв  22.03 2 г  45 хв 
Дніпро-Головний 23.38 20 хв  23.58 4 г  28 хв 
Кам'янське-Пасажирське 00.34 2 хв  00.36 5 г  24 хв 
П'ятихатки-Пас. 01.35 2 хв  01.37 6 г  25 хв 
Олександрія 02.50 2 хв  02.52 7 г  40 хв 
Знам'янка-Пас. 03.34 10 хв  03.44 8 г  24 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.57 5 хв  05.02 9 г  47 хв 
Київ-Пас. 08.08 12 г  58 хв 

У розкладі поїзда 012П Новоолексіївка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031