У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 012П Новоолексіївка — Київ «Славутич»


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Новоолексіївка - Київ номер 012П відправляється зі станції Новоолексіївка о 19.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Мелітополь, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 19.10
Мелітополь 20.26 5 хв  20.31 1 г  16 хв 
Запоріжжя-1 21.55 8 хв  22.03 2 г  45 хв 
Дніпро-Головний 23.37 20 хв  23.57 4 г  27 хв 
Кам'янське-Пасажирське 00.30 2 хв  00.32 5 г  20 хв 
П'ятихатки-Пас. 01.34 2 хв  01.36 6 г  24 хв 
Олександрія 02.48 2 хв  02.50 7 г  38 хв 
Знам'янка-Пас. 03.30 12 хв  03.42 8 г  20 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.52 8 хв  05.00 9 г  42 хв 
Київ-Пас. 08.08 12 г  58 хв 

У розкладі поїзда 012П Новоолексіївка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031