У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

120Л Львів — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 120Л сполученням Львів - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Львів о 13.59 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 14.10 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 11 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Злочів, Волочиськ, Жмеринка-Пас., Крижопіль, Балта, Первомайськ-на-Бузі, Плетений Ташлик, Користівка, Кривий Ріг-Головний, Нікополь, Дніпробуд-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 13.59
Підзамче 14.11 2 хв  14.13 12 хв 
Красне 14.45 2 хв  14.47 46 хв 
Злочів 15.09 2 хв  15.11 1 г  10 хв 
Тернопіль-Пас. 16.08 5 хв  16.13 2 г  9 хв 
Підволочиськ 17.05 2 хв  17.07 3 г  6 хв 
Волочиськ 17.15 2 хв  17.17 3 г  16 хв 
Хмельницький 18.17 5 хв  18.22 4 г  18 хв 
Деражня 18.52 2 хв  18.54 4 г  53 хв 
Жмеринка-Пас. 19.58 21 хв  20.19 5 г  59 хв 
Ярошенка 20.40 2 хв  20.42 6 г  41 хв 
Вапнярка 21.34 2 хв  21.36 7 г  35 хв 
Крижопіль 21.54 4 хв  21.58 7 г  55 хв 
Кодима 22.27 2 хв  22.29 8 г  28 хв 
Слобідка 22.59 20 хв  23.19 9 г 
Балта 23.50 2 хв  23.52 9 г  51 хв 
Любашівка 00.48 2 хв  00.50 10 г  49 хв 
Врадіївка 01.14 2 хв  01.16 11 г  15 хв 
Первомайськ-на-Бузі 01.53 2 хв  01.55 11 г  54 хв 
Помічна 02.59 3 хв  03.02 13 г 
Новоукраїнка 03.18 2 хв  03.20 13 г  19 хв 
Плетений Ташлик 03.38 2 хв  03.40 13 г  39 хв 
Кропивницький 04.20 3 хв  04.23 14 г  21 хв 
Знам'янка-Пас. 05.11 15 хв  05.26 15 г  12 хв 
Користівка 05.56 2 хв  05.58 15 г  57 хв 
Олександрія 06.09 2 хв  06.11 16 г  10 хв 
Рокувата 08.45 4 хв  08.49 18 г  46 хв 
Кривий Ріг-Головний 09.25 27 хв  09.52 19 г  26 хв 
Апостолове 10.30 5 хв  10.35 20 г  31 хв 
Чортомлик 11.21 4 хв  11.25 21 г  22 хв 
Нікополь 11.50 16 хв  12.06 21 г  51 хв 
Марганець 12.27 4 хв  12.31 22 г  28 хв 
Мирова 12.51 4 хв  12.55 22 г  52 хв 
Дніпробуд-2 13.34 2 хв  13.36 23 г  35 хв 
Запоріжжя-1 14.10 1 д  11 хв 

У розкладі поїзда 120Л Львів — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31