У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 120 Львів — Запоріжжя


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Львів - Запоріжжя номер 120 відправляється зі станції Львів о 13.56 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 15.52 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 42 хв. Маршрут поїзда 120 Львів - Запоріжжя пролягає по таким станціям як Злочів, Волочиськ, Жмеринка-Пас., Крижопіль, Балта, Первомайськ-на-Бузі, Плетений Ташлик, Користівка, Кривий Ріг-Головний, Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 13.56
Підзамче 14.09 2 хв  14.11 13 хв 
Красне 14.46 2 хв  14.48 50 хв 
Злочів 15.10 2 хв  15.12 1 г  14 хв 
Тернопіль-Пас. 16.07 5 хв  16.12 2 г  11 хв 
Підволочиськ 17.03 2 хв  17.05 3 г  7 хв 
Волочиськ 17.14 2 хв  17.16 3 г  18 хв 
Хмельницький 18.10 5 хв  18.15 4 г  14 хв 
Деражня 18.45 2 хв  18.47 4 г  49 хв 
Жмеринка-Пас. 19.53 20 хв  20.13 5 г  57 хв 
Ярошенка 20.34 2 хв  20.36 6 г  38 хв 
Вапнярка 21.25 2 хв  21.27 7 г  29 хв 
Крижопіль 21.48 2 хв  21.50 7 г  52 хв 
Кодима 22.22 2 хв  22.24 8 г  26 хв 
Слобідка 22.51 2 хв  22.53 8 г  55 хв 
Балта 23.31 2 хв  23.33 9 г  35 хв 
Любашівка 00.38 2 хв  00.40 10 г  42 хв 
Врадіївка 01.11 2 хв  01.13 11 г  15 хв 
Первомайськ-на-Бузі 01.57 2 хв  01.59 12 г  1 хв 
Помічна 03.09 2 хв  03.11 13 г  13 хв 
Новоукраїнка 03.27 2 хв  03.29 13 г  31 хв 
Плетений Ташлик 03.47 2 хв  03.49 13 г  51 хв 
Кропивницький 04.30 3 хв  04.33 14 г  34 хв 
Знам'янка-Пас. 05.27 20 хв  05.47 15 г  31 хв 
Користівка 06.17 2 хв  06.19 16 г  21 хв 
Олександрія 06.31 2 хв  06.33 16 г  35 хв 
Рокувата 09.03 5 хв  09.08 19 г  7 хв 
Кривий Ріг-Головний 09.44 36 хв  10.20 19 г  48 хв 
Божедарівка 11.49 2 хв  11.51 21 г  53 хв 
Верхівцеве 12.09 2 хв  12.11 22 г  13 хв 
Кам'янське-Пасажирське 12.39 2 хв  12.41 22 г  43 хв 
Дніпро-Головний 13.16 20 хв  13.36 23 г  20 хв 
Синельникове-1 14.40 2 хв  14.42 1 д  44 хв 
Запоріжжя-1 15.52 1 д  1 г  56 хв 

У розкладі поїзда 120 Львів — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031