У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

120Л Львів — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 120Л сполученням Львів - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Львів о 13.59 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 14.10 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 11 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Злочів, Волочиськ, Жмеринка-Пас., Крижопіль, Балта, Первомайськ-на-Бузі, Плетений Ташлик, Користівка, Кривий Ріг-Головний, Нікополь, Дніпробуд-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 13.59
Підзамче 14.11 2 хв  14.13 12 хв 
Красне 14.45 2 хв  14.47 46 хв 
Злочів 15.09 2 хв  15.11 1 г  10 хв 
Тернопіль-Пас. 16.08 5 хв  16.13 2 г  9 хв 
Підволочиськ 17.05 2 хв  17.07 3 г  6 хв 
Волочиськ 17.15 2 хв  17.17 3 г  16 хв 
Хмельницький 18.17 5 хв  18.22 4 г  18 хв 
Деражня 18.52 2 хв  18.54 4 г  53 хв 
Жмеринка-Пас. 19.58 21 хв  20.19 5 г  59 хв 
Ярошенка 20.40 2 хв  20.42 6 г  41 хв 
Вапнярка 21.34 2 хв  21.36 7 г  35 хв 
Крижопіль 21.54 4 хв  21.58 7 г  55 хв 
Кодима 22.27 2 хв  22.29 8 г  28 хв 
Слобідка 22.59 20 хв  23.19 9 г 
Балта 23.50 2 хв  23.52 9 г  51 хв 
Любашівка 00.48 2 хв  00.50 10 г  49 хв 
Врадіївка 01.14 2 хв  01.16 11 г  15 хв 
Первомайськ-на-Бузі 01.53 2 хв  01.55 11 г  54 хв 
Помічна 02.59 3 хв  03.02 13 г 
Новоукраїнка 03.18 2 хв  03.20 13 г  19 хв 
Плетений Ташлик 03.38 2 хв  03.40 13 г  39 хв 
Кропивницький 04.20 3 хв  04.23 14 г  21 хв 
Знам'янка-Пас. 05.11 15 хв  05.26 15 г  12 хв 
Користівка 05.56 2 хв  05.58 15 г  57 хв 
Олександрія 06.09 2 хв  06.11 16 г  10 хв 
Рокувата 08.45 4 хв  08.49 18 г  46 хв 
Кривий Ріг-Головний 09.25 27 хв  09.52 19 г  26 хв 
Апостолове 10.30 5 хв  10.35 20 г  31 хв 
Чортомлик 11.21 4 хв  11.25 21 г  22 хв 
Нікополь 11.50 16 хв  12.06 21 г  51 хв 
Марганець 12.27 4 хв  12.31 22 г  28 хв 
Мирова 12.51 4 хв  12.55 22 г  52 хв 
Дніпробуд-2 13.34 2 хв  13.36 23 г  35 хв 
Запоріжжя-1 14.10 1 д  11 хв 

У розкладі поїзда 120Л Львів — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031