У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 120 Львів — Запоріжжя


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Львів - Запоріжжя номер 120 відправляється зі станції Львів о 14.05 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 14.05 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 35 хв. Маршрут поїзда 120 Львів - Запоріжжя пролягає по таким станціям як Злочів, Волочиськ, Жмеринка-Пас., Крижопіль, Балта, Первомайськ-на-Бузі, Плетений Ташлик, Користівка, Кривий Ріг-Головний, Нікополь, Дніпробуд-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 14.05
Підзамче 14.17 2 хв  14.19 12 хв 
Красне 14.51 2 хв  14.53 46 хв 
Злочів 15.15 2 хв  15.17 1 г  10 хв 
Тернопіль-Пас. 16.12 5 хв  16.17 2 г  7 хв 
Підволочиськ 17.07 2 хв  17.09 3 г  2 хв 
Волочиськ 17.19 2 хв  17.21 3 г  14 хв 
Хмельницький 18.14 5 хв  18.19 4 г  9 хв 
Деражня 18.48 2 хв  18.50 4 г  43 хв 
Жмеринка-Пас. 19.58 20 хв  20.18 5 г  53 хв 
Ярошенка 20.39 2 хв  20.41 6 г  34 хв 
Вапнярка 21.29 2 хв  21.31 7 г  24 хв 
Крижопіль 21.51 2 хв  21.53 7 г  46 хв 
Кодима 22.24 2 хв  22.26 8 г  19 хв 
Слобідка 22.54 2 хв  22.56 8 г  49 хв 
Балта 23.26 2 хв  23.28 9 г  21 хв 
Любашівка 00.26 2 хв  00.28 10 г  21 хв 
Врадіївка 00.53 2 хв  00.55 10 г  48 хв 
Первомайськ-на-Бузі 01.30 2 хв  01.32 11 г  25 хв 
Помічна 02.40 2 хв  02.42 12 г  35 хв 
Новоукраїнка 02.58 2 хв  03.00 12 г  53 хв 
Плетений Ташлик 03.19 2 хв  03.21 13 г  14 хв 
Кропивницький 03.56 3 хв  03.59 13 г  51 хв 
Знам'янка-Пас. 04.47 15 хв  05.02 14 г  42 хв 
Користівка 05.33 2 хв  05.35 15 г  28 хв 
Олександрія 05.48 2 хв  05.50 15 г  43 хв 
Рокувата 08.17 4 хв  08.21 18 г  12 хв 
Кривий Ріг-Головний 08.57 28 хв  09.25 18 г  52 хв 
Апостолове 10.11 5 хв  10.16 20 г  6 хв 
Чортомлик 11.06 5 хв  11.11 21 г  1 хв 
Нікополь 11.44 15 хв  11.59 21 г  39 хв 
Марганець 12.22 4 хв  12.26 22 г  17 хв 
Мирова 12.47 4 хв  12.51 22 г  42 хв 
Дніпробуд-2 13.28 2 хв  13.30 23 г  23 хв 
Запоріжжя-1 14.05 1 д 

У розкладі поїзда 120 Львів — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930