У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

120Л Львів — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 120Л сполученням Львів - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Львів о 13.59 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 14.10 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 11 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 53 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Злочів, Волочиськ, Комарівці, Вапнярка, Слобідка, Врадіївка, Новоукраїнка, Користівка, Кривий Ріг-Головний, Нікополь, Дніпробуд-2.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 13.59
Підзамче 14.11 2 хв  14.13 12 хв 
Красне 14.45 2 хв  14.47 46 хв 
Злочів 15.09 2 хв  15.11 1 г  10 хв 
Тернопіль-Пас. 16.08 5 хв  16.13 2 г  9 хв 
Підволочиськ 17.05 2 хв  17.07 3 г  6 хв 
Волочиськ 17.16 2 хв  17.18 3 г  17 хв 
Хмельницький 18.14 5 хв  18.19 4 г  15 хв 
Деражня 18.50 2 хв  18.52 4 г  51 хв 
Комарівці 19.11 2 хв  19.13 5 г  12 хв 
Жмеринка-Пас. 19.57 20 хв  20.17 5 г  58 хв 
Ярошенка 20.41 2 хв  20.43 6 г  42 хв 
Вапнярка 21.34 2 хв  21.36 7 г  35 хв 
Крижопіль 21.54 4 хв  21.58 7 г  55 хв 
Кодима 22.27 2 хв  22.29 8 г  28 хв 
Слобідка 22.59 20 хв  23.19 9 г 
Балта 23.50 2 хв  23.52 9 г  51 хв 
Любашівка 00.36 2 хв  00.38 10 г  37 хв 
Врадіївка 01.00 2 хв  01.02 11 г  1 хв 
Первомайськ-на-Бузі 01.37 2 хв  01.39 11 г  38 хв 
Помічна 02.44 2 хв  02.46 12 г  45 хв 
Новоукраїнка 03.04 2 хв  03.06 13 г  5 хв 
Кропивницький 04.00 3 хв  04.03 14 г  1 хв 
Знам'янка-Пас. 04.52 15 хв  05.07 14 г  53 хв 
Користівка 05.37 2 хв  05.39 15 г  38 хв 
Олександрія 05.51 2 хв  05.53 15 г  52 хв 
Рокувата 08.29 4 хв  08.33 18 г  30 хв 
Кривий Ріг-Головний 09.10 24 хв  09.34 19 г  11 хв 
Апостолове 10.12 5 хв  10.17 20 г  13 хв 
Чортомлик 11.06 5 хв  11.11 21 г  7 хв 
Нікополь 11.45 16 хв  12.01 21 г  46 хв 
Марганець 12.22 4 хв  12.26 22 г  23 хв 
Мирова 12.47 5 хв  12.52 22 г  48 хв 
Дніпробуд-2 13.33 2 хв  13.35 23 г  34 хв 
Запоріжжя-1 14.10 1 д  11 хв 

У розкладі поїзда 120Л Львів — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031