У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

120Л Львів — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 120Л сполученням Львів - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Львів о 13.59 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 14.10 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 11 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Злочів, Волочиськ, Жмеринка-Пас., Крижопіль, Балта, Первомайськ-на-Бузі, Плетений Ташлик, Користівка, Кривий Ріг-Головний, Нікополь, Дніпробуд-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 13.59
Підзамче 14.11 2 хв  14.13 12 хв 
Красне 14.45 2 хв  14.47 46 хв 
Злочів 15.09 2 хв  15.11 1 г  10 хв 
Тернопіль-Пас. 16.08 5 хв  16.13 2 г  9 хв 
Підволочиськ 17.05 2 хв  17.07 3 г  6 хв 
Волочиськ 17.15 2 хв  17.17 3 г  16 хв 
Хмельницький 18.17 5 хв  18.22 4 г  18 хв 
Деражня 18.52 2 хв  18.54 4 г  53 хв 
Жмеринка-Пас. 19.58 21 хв  20.19 5 г  59 хв 
Ярошенка 20.40 2 хв  20.42 6 г  41 хв 
Вапнярка 21.34 2 хв  21.36 7 г  35 хв 
Крижопіль 21.54 4 хв  21.58 7 г  55 хв 
Кодима 22.27 2 хв  22.29 8 г  28 хв 
Слобідка 22.59 20 хв  23.19 9 г 
Балта 23.50 2 хв  23.52 9 г  51 хв 
Любашівка 00.48 2 хв  00.50 10 г  49 хв 
Врадіївка 01.14 2 хв  01.16 11 г  15 хв 
Первомайськ-на-Бузі 01.53 2 хв  01.55 11 г  54 хв 
Помічна 02.59 3 хв  03.02 13 г 
Новоукраїнка 03.18 2 хв  03.20 13 г  19 хв 
Плетений Ташлик 03.38 2 хв  03.40 13 г  39 хв 
Кропивницький 04.20 3 хв  04.23 14 г  21 хв 
Знам'янка-Пас. 05.11 15 хв  05.26 15 г  12 хв 
Користівка 05.56 2 хв  05.58 15 г  57 хв 
Олександрія 06.09 2 хв  06.11 16 г  10 хв 
Рокувата 08.45 4 хв  08.49 18 г  46 хв 
Кривий Ріг-Головний 09.25 27 хв  09.52 19 г  26 хв 
Апостолове 10.30 5 хв  10.35 20 г  31 хв 
Чортомлик 11.21 4 хв  11.25 21 г  22 хв 
Нікополь 11.50 16 хв  12.06 21 г  51 хв 
Марганець 12.27 4 хв  12.31 22 г  28 хв 
Мирова 12.51 4 хв  12.55 22 г  52 хв 
Дніпробуд-2 13.34 2 хв  13.36 23 г  35 хв 
Запоріжжя-1 14.10 1 д  11 хв 

У розкладі поїзда 120Л Львів — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930