У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 120 Запоріжжя — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Запоріжжя - Львів номер 120 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 12.20 і прибуває на станцію Львів о 11.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 45 хв. Маршрут поїзда 120 Запоріжжя - Львів пролягає по таким станціям як Марганець, Апостолове, Олександрія, Кропивницький, Помічна, Любашівка, Кодима, Ярошенка, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Підзамче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 12.20
Дніпробуд-2 12.57 2 хв  12.59 37 хв 
Мирова 13.33 5 хв  13.38 1 г  13 хв 
Марганець 13.55 5 хв  14.00 1 г  35 хв 
Нікополь 14.27 15 хв  14.42 2 г  7 хв 
Чортомлик 15.13 4 хв  15.17 2 г  53 хв 
Апостолове 16.01 5 хв  16.06 3 г  41 хв 
Кривий Ріг-Головний 16.43 28 хв  17.11 4 г  23 хв 
Рокувата 17.49 5 хв  17.54 5 г  29 хв 
Олександрія 20.09 2 хв  20.11 7 г  49 хв 
Користівка 20.22 2 хв  20.24 8 г  2 хв 
Знам'янка-Пас. 20.58 22 хв  21.20 8 г  38 хв 
Кропивницький 22.04 3 хв  22.07 9 г  44 хв 
Плетений Ташлик 22.52 2 хв  22.54 10 г  32 хв 
Новоукраїнка 23.13 2 хв  23.15 10 г  53 хв 
Помічна 23.32 3 хв  23.35 11 г  12 хв 
Первомайськ-на-Бузі 00.34 2 хв  00.36 12 г  14 хв 
Врадіївка 01.12 2 хв  01.14 12 г  52 хв 
Любашівка 01.44 2 хв  01.46 13 г  24 хв 
Балта 02.50 2 хв  02.52 14 г  30 хв 
Слобідка 03.22 2 хв  03.24 15 г  2 хв 
Кодима 03.49 2 хв  03.51 15 г  29 хв 
Крижопіль 04.26 2 хв  04.28 16 г  6 хв 
Вапнярка 04.49 2 хв  04.51 16 г  29 хв 
Ярошенка 05.39 2 хв  05.41 17 г  19 хв 
Жмеринка-Пас. 06.00 20 хв  06.20 17 г  40 хв 
Деражня 07.18 2 хв  07.20 18 г  58 хв 
Хмельницький 07.49 5 хв  07.54 19 г  29 хв 
Волочиськ 08.46 2 хв  08.48 20 г  26 хв 
Підволочиськ 08.57 2 хв  08.59 20 г  37 хв 
Тернопіль-Пас. 09.46 5 хв  09.51 21 г  26 хв 
Злочів 10.47 2 хв  10.49 22 г  27 хв 
Красне 11.13 2 хв  11.15 22 г  53 хв 
Підзамче 11.46 2 хв  11.48 23 г  26 хв 
Львів 11.59 23 г  39 хв 

У розкладі поїзда 120 Запоріжжя-1 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930