У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

120П Запоріжжя-1 — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 120П сполученням Запоріжжя-1 - Львів відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 12.20 і прибуває на станцію Львів о 12.51 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Марганець, Апостолове, Олександрія, Кропивницький, Помічна, Любашівка, Кодима, Ярошенка, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Підзамче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 12.20
Дніпробуд-2 12.54 2 хв  12.56 34 хв 
Мирова 13.33 5 хв  13.38 1 г  13 хв 
Марганець 13.55 5 хв  14.00 1 г  35 хв 
Нікополь 14.27 18 хв  14.45 2 г  7 хв 
Чортомлик 15.16 4 хв  15.20 2 г  56 хв 
Апостолове 16.02 5 хв  16.07 3 г  42 хв 
Кривий Ріг-Головний 16.44 27 хв  17.11 4 г  24 хв 
Рокувата 17.49 5 хв  17.54 5 г  29 хв 
Олександрія 20.08 2 хв  20.10 7 г  48 хв 
Користівка 20.20 2 хв  20.22 8 г 
Знам'янка-Пас. 20.54 20 хв  21.14 8 г  34 хв 
Кропивницький 22.06 5 хв  22.11 9 г  46 хв 
Плетений Ташлик 22.58 2 хв  23.00 10 г  38 хв 
Новоукраїнка 23.21 2 хв  23.23 11 г  1 хв 
Помічна 23.43 3 хв  23.46 11 г  23 хв 
Первомайськ-на-Бузі 00.40 2 хв  00.42 12 г  20 хв 
Врадіївка 01.19 2 хв  01.21 12 г  59 хв 
Любашівка 01.51 2 хв  01.53 13 г  31 хв 
Балта 03.00 2 хв  03.02 14 г  40 хв 
Слобідка 03.37 20 хв  03.57 15 г  17 хв 
Кодима 04.22 2 хв  04.24 16 г  2 хв 
Крижопіль 04.57 2 хв  04.59 16 г  37 хв 
Вапнярка 05.18 2 хв  05.20 16 г  58 хв 
Ярошенка 06.08 2 хв  06.10 17 г  48 хв 
Жмеринка-Пас. 06.30 22 хв  06.52 18 г  10 хв 
Деражня 07.50 2 хв  07.52 19 г  30 хв 
Хмельницький 08.24 21 хв  08.45 20 г  4 хв 
Волочиськ 09.38 2 хв  09.40 21 г  18 хв 
Підволочиськ 09.50 2 хв  09.52 21 г  30 хв 
Тернопіль-Пас. 10.38 5 хв  10.43 22 г  18 хв 
Злочів 11.38 2 хв  11.40 23 г  18 хв 
Красне 12.04 2 хв  12.06 23 г  44 хв 
Підзамче 12.38 2 хв  12.40 1 д  18 хв 
Львів 12.51 1 д  31 хв 

У розкладі поїзда 120П Запоріжжя-1 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031