У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 120 Запоріжжя — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Запоріжжя - Львів номер 120 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 10.15 і прибуває на станцію Львів о 12.29 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 6 хв. Маршрут поїзда 120 Запоріжжя - Львів пролягає по таким станціям як Марганець, Апостолове, Олександрія, Кропивницький, Помічна, Любашівка, Кодима, Ярошенка, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Підзамче.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 10.15
Дніпробуд-2 10.58 2 хв  11.00 43 хв 
Мирова 11.40 5 хв  11.45 1 г  25 хв 
Марганець 12.09 5 хв  12.14 1 г  54 хв 
Нікополь 12.41 28 хв  13.09 2 г  26 хв 
Чортомлик 13.42 4 хв  13.46 3 г  27 хв 
Апостолове 14.32 3 хв  14.35 4 г  17 хв 
Кривий Ріг-Головний 15.20 15 хв  15.35 5 г  5 хв 
Рокувата 16.14 5 хв  16.19 5 г  59 хв 
Олександрія 18.45 2 хв  18.47 8 г  30 хв 
Користівка 19.00 2 хв  19.02 8 г  45 хв 
Знам'янка-Пас. 19.33 22 хв  19.55 9 г  18 хв 
Кропивницький 20.51 3 хв  20.54 10 г  36 хв 
Плетений Ташлик 21.37 2 хв  21.39 11 г  22 хв 
Новоукраїнка 21.59 2 хв  22.01 11 г  44 хв 
Помічна 22.23 7 хв  22.30 12 г  8 хв 
Первомайськ-на-Бузі 23.29 2 хв  23.31 13 г  14 хв 
Врадіївка 00.07 2 хв  00.09 13 г  52 хв 
Любашівка 00.39 2 хв  00.41 14 г  24 хв 
Балта 01.49 2 хв  01.51 15 г  34 хв 
Слобідка 02.24 2 хв  02.26 16 г  9 хв 
Кодима 03.07 2 хв  03.09 16 г  52 хв 
Крижопіль 04.01 2 хв  04.03 17 г  46 хв 
Вапнярка 04.39 2 хв  04.41 18 г  24 хв 
Ярошенка 05.32 2 хв  05.34 19 г  17 хв 
Жмеринка-Пас. 05.54 20 хв  06.14 19 г  39 хв 
Деражня 07.13 2 хв  07.15 20 г  58 хв 
Хмельницький 07.46 5 хв  07.51 21 г  31 хв 
Волочиськ 08.46 2 хв  08.48 22 г  31 хв 
Підволочиськ 08.57 2 хв  08.59 22 г  42 хв 
Тернопіль-Пас. 09.47 7 хв  09.54 23 г  32 хв 
Злочів 10.55 3 хв  10.58 1 д  40 хв 
Красне 11.24 18 хв  11.42 1 д  1 г  9 хв 
Підзамче 12.16 2 хв  12.18 1 д  2 г  1 хв 
Львів 12.29 1 д  2 г  14 хв 

У розкладі поїзда 120 Запоріжжя-1 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31