У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 120П Запоріжжя — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Запоріжжя - Львів номер 120П відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 12.20 і прибуває на станцію Львів о 12.51 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 24 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Марганець, Апостолове, Олександрія, Кропивницький, Помічна, Любашівка, Кодима, Ярошенка, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Підзамче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 12.20
Дніпробуд-2 12.54 2 хв  12.56 34 хв 
Мирова 13.33 5 хв  13.38 1 г  13 хв 
Марганець 13.55 5 хв  14.00 1 г  35 хв 
Нікополь 14.27 18 хв  14.45 2 г  7 хв 
Чортомлик 15.16 4 хв  15.20 2 г  56 хв 
Апостолове 16.02 5 хв  16.07 3 г  42 хв 
Кривий Ріг-Головний 16.44 27 хв  17.11 4 г  24 хв 
Рокувата 17.49 5 хв  17.54 5 г  29 хв 
Олександрія 20.08 2 хв  20.10 7 г  48 хв 
Користівка 20.20 2 хв  20.22 8 г 
Знам'янка-Пас. 20.54 20 хв  21.14 8 г  34 хв 
Кропивницький 22.06 5 хв  22.11 9 г  46 хв 
Плетений Ташлик 22.58 2 хв  23.00 10 г  38 хв 
Новоукраїнка 23.21 2 хв  23.23 11 г  1 хв 
Помічна 23.43 3 хв  23.46 11 г  23 хв 
Первомайськ-на-Бузі 00.40 2 хв  00.42 12 г  20 хв 
Врадіївка 01.19 2 хв  01.21 12 г  59 хв 
Любашівка 01.51 2 хв  01.53 13 г  31 хв 
Балта 03.00 2 хв  03.02 14 г  40 хв 
Слобідка 03.37 20 хв  03.57 15 г  17 хв 
Кодима 04.22 2 хв  04.24 16 г  2 хв 
Крижопіль 04.57 2 хв  04.59 16 г  37 хв 
Вапнярка 05.18 2 хв  05.20 16 г  58 хв 
Ярошенка 06.08 2 хв  06.10 17 г  48 хв 
Жмеринка-Пас. 06.30 20 хв  06.50 18 г  10 хв 
Деражня 07.48 2 хв  07.50 19 г  28 хв 
Хмельницький 08.21 24 хв  08.45 20 г  1 хв 
Волочиськ 09.38 2 хв  09.40 21 г  18 хв 
Підволочиськ 09.50 2 хв  09.52 21 г  30 хв 
Тернопіль-Пас. 10.38 5 хв  10.43 22 г  18 хв 
Злочів 11.38 2 хв  11.40 23 г  18 хв 
Красне 12.04 2 хв  12.06 23 г  44 хв 
Підзамче 12.38 2 хв  12.40 1 д  18 хв 
Львів 12.51 1 д  31 хв 

У розкладі поїзда 120П Запоріжжя-1 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31