У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

120П Запоріжжя-1 — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 120П сполученням Запоріжжя-1 - Львів відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 12.20 і прибуває на станцію Львів о 12.51 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Марганець, Апостолове, Олександрія, Кропивницький, Помічна, Любашівка, Кодима, Ярошенка, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Підзамче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 12.20
Дніпробуд-2 12.54 2 хв  12.56 34 хв 
Мирова 13.33 5 хв  13.38 1 г  13 хв 
Марганець 13.55 5 хв  14.00 1 г  35 хв 
Нікополь 14.27 18 хв  14.45 2 г  7 хв 
Чортомлик 15.16 4 хв  15.20 2 г  56 хв 
Апостолове 16.02 5 хв  16.07 3 г  42 хв 
Кривий Ріг-Головний 16.44 27 хв  17.11 4 г  24 хв 
Рокувата 17.49 5 хв  17.54 5 г  29 хв 
Олександрія 20.08 2 хв  20.10 7 г  48 хв 
Користівка 20.20 2 хв  20.22 8 г 
Знам'янка-Пас. 20.54 20 хв  21.14 8 г  34 хв 
Кропивницький 22.06 5 хв  22.11 9 г  46 хв 
Плетений Ташлик 22.58 2 хв  23.00 10 г  38 хв 
Новоукраїнка 23.21 2 хв  23.23 11 г  1 хв 
Помічна 23.43 3 хв  23.46 11 г  23 хв 
Первомайськ-на-Бузі 00.40 2 хв  00.42 12 г  20 хв 
Врадіївка 01.19 2 хв  01.21 12 г  59 хв 
Любашівка 01.51 2 хв  01.53 13 г  31 хв 
Балта 03.00 2 хв  03.02 14 г  40 хв 
Слобідка 03.37 20 хв  03.57 15 г  17 хв 
Кодима 04.22 2 хв  04.24 16 г  2 хв 
Крижопіль 04.57 2 хв  04.59 16 г  37 хв 
Вапнярка 05.18 2 хв  05.20 16 г  58 хв 
Ярошенка 06.08 2 хв  06.10 17 г  48 хв 
Жмеринка-Пас. 06.30 22 хв  06.52 18 г  10 хв 
Деражня 07.50 2 хв  07.52 19 г  30 хв 
Хмельницький 08.24 21 хв  08.45 20 г  4 хв 
Волочиськ 09.38 2 хв  09.40 21 г  18 хв 
Підволочиськ 09.50 2 хв  09.52 21 г  30 хв 
Тернопіль-Пас. 10.38 5 хв  10.43 22 г  18 хв 
Злочів 11.38 2 хв  11.40 23 г  18 хв 
Красне 12.04 2 хв  12.06 23 г  44 хв 
Підзамче 12.38 2 хв  12.40 1 д  18 хв 
Львів 12.51 1 д  31 хв 

У розкладі поїзда 120П Запоріжжя-1 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31