У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 122 Київ — Херсон «МИКОЛАЇВ»


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Херсон номер 122 відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.08 і прибуває на станцію Херсон о 08.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 33 хв. Маршрут поїзда 122 Київ - Херсон пролягає по таким станціям як Корсунь, Городище, Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Фундукліївка, Чорноліська, Куцівка, Долинська, Казанка, Новий Буг, Новополтавка, Явкине, Миколаїв-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Київ-Пас. – Херсон починається від 155.51 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.08
Корсунь 23.16 2 хв  23.18 2 г  8 хв 
Городище 23.38 2 хв  23.40 2 г  30 хв 
Цвіткове 23.54 14 хв  00.08 2 г  46 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.35 2 хв  00.37 3 г  27 хв 
Кам'янка 01.02 2 хв  01.04 3 г  54 хв 
Фундукліївка 01.18 2 хв  01.20 4 г  10 хв 
Чорноліська 01.48 2 хв  01.50 4 г  40 хв 
Куцівка 02.54 2 хв  02.56 5 г  46 хв 
Долинська 03.20 22 хв  03.42 6 г  12 хв 
Казанка 04.11 2 хв  04.13 7 г  3 хв 
Новий Буг 04.38 2 хв  04.40 7 г  30 хв 
Новополтавка 04.58 2 хв  05.00 7 г  50 хв 
Явкине 05.26 2 хв  05.28 8 г  18 хв 
Миколаїв-Пас. 06.20 35 хв  06.55 9 г  12 хв 
Херсон 08.33 11 г  25 хв 

У розкладі поїзда 122 Київ-Пас. — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930