У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 122П Миколаїв — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Миколаїв - Київ номер 122П відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 21.40 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 53 хв. Маршрут поїзда 122П Миколаїв - Київ пролягає по таким станціям як Явкине, Новий Буг, Казанка, Долинська, Куцівка, Чорноліська, Фундукліївка, Кам'янка, Ім. Тараса Шевченка, Городище, Корсунь.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 21.40
Явкине 22.37 2 хв  22.39 57 хв 
Новий Буг 23.18 2 хв  23.20 1 г  38 хв 
Казанка 23.49 2 хв  23.51 2 г  9 хв 
Долинська 00.22 20 хв  00.42 2 г  42 хв 
Куцівка 01.08 2 хв  01.10 3 г  28 хв 
Чорноліська 02.28 2 хв  02.30 4 г  48 хв 
Фундукліївка 02.57 2 хв  02.59 5 г  17 хв 
Кам'янка 03.12 2 хв  03.14 5 г  32 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.34 15 хв  03.49 5 г  54 хв 
Городище 04.28 2 хв  04.30 6 г  48 хв 
Корсунь 04.49 2 хв  04.51 7 г  9 хв 
Київ-Пас. 06.52 9 г  12 хв 

У розкладі поїзда 122П Миколаїв-Пас. — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031