У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 122П Миколаїв — Київ «Миколаїв»


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Миколаїв - Київ номер 122П відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 21.28 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Явкине, Новий Буг, Казанка, Долинська, Куцівка, Чорноліська, Фундукліївка, Кам'янка, Ім. Тараса Шевченка, Городище, Корсунь.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 21.28
Явкине 22.30 2 хв  22.32 1 г  2 хв 
Новий Буг 23.12 2 хв  23.14 1 г  44 хв 
Казанка 23.43 2 хв  23.45 2 г  15 хв 
Долинська 00.17 20 хв  00.37 2 г  49 хв 
Куцівка 00.57 2 хв  00.59 3 г  29 хв 
Чорноліська 02.13 2 хв  02.15 4 г  45 хв 
Фундукліївка 02.46 7 хв  02.53 5 г  18 хв 
Кам'янка 03.08 2 хв  03.10 5 г  40 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.31 16 хв  03.47 6 г  3 хв 
Городище 04.30 2 хв  04.32 7 г  2 хв 
Корсунь 04.51 2 хв  04.53 7 г  23 хв 
Київ-Пас. 06.52 9 г  24 хв 

У розкладі поїзда 122П Миколаїв-Пас. — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31