У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

122П Миколаїв-Пас. — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 122П сполученням Миколаїв-Пас. - Київ-Пас. відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 21.28 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Явкине, Новий Буг, Казанка, Долинська, Куцівка, Чорноліська, Фундукліївка, Кам'янка, Ім. Тараса Шевченка, Городище, Корсунь.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 21.28
Явкине 22.29 2 хв  22.31 1 г  1 хв 
Новий Буг 23.11 2 хв  23.13 1 г  43 хв 
Казанка 23.41 2 хв  23.43 2 г  13 хв 
Долинська 00.17 20 хв  00.37 2 г  49 хв 
Куцівка 00.57 2 хв  00.59 3 г  29 хв 
Чорноліська 02.13 2 хв  02.15 4 г  45 хв 
Фундукліївка 02.46 7 хв  02.53 5 г  18 хв 
Кам'янка 03.08 2 хв  03.10 5 г  40 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.31 16 хв  03.47 6 г  3 хв 
Городище 04.30 2 хв  04.32 7 г  2 хв 
Корсунь 04.51 2 хв  04.53 7 г  23 хв 
Київ-Пас. 06.52 9 г  24 хв 

У розкладі поїзда 122П Миколаїв-Пас. — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031