У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 123 Київ — Ужгород


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Ужгород номер 123 відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.12 і прибуває на станцію Ужгород о 08.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 45 хв. Маршрут поїзда 123 Київ - Ужгород пролягає по таким станціям як Бердичів, Печанівка, Шепетівка, Кривин, Дубно, Броди, Стрий, Славське, Воловець, Карпати, Батьово.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.12
Фастів-1 18.18 2 хв  18.20 1 г  6 хв 
Бердичів 20.12 2 хв  20.14 3 г 
Чуднів-Волинський 20.45 2 хв  20.47 3 г  33 хв 
Печанівка 21.09 2 хв  21.11 3 г  57 хв 
Полонне 21.33 2 хв  21.35 4 г  21 хв 
Шепетівка 22.06 2 хв  22.08 4 г  54 хв 
Славута-1 22.29 2 хв  22.31 5 г  17 хв 
Кривин 22.44 2 хв  22.46 5 г  32 хв 
Острог 23.04 2 хв  23.06 5 г  52 хв 
Дубно 00.02 2 хв  00.04 6 г  50 хв 
Радивилів 00.44 2 хв  00.46 7 г  32 хв 
Броди 00.56 2 хв  00.58 7 г  44 хв 
Львів 02.16 26 хв  02.42 9 г  4 хв 
Стрий 03.49 2 хв  03.51 10 г  37 хв 
Сколе 04.25 2 хв  04.27 11 г  13 хв 
Славське 04.58 2 хв  05.00 11 г  46 хв 
Лавочне 05.10 10 хв  05.20 11 г  58 хв 
Воловець 05.56 10 хв  06.06 12 г  44 хв 
Свалява 06.36 5 хв  06.41 13 г  24 хв 
Карпати 06.51 1 хв  06.52 13 г  39 хв 
Мукачево 07.08 7 хв  07.15 13 г  56 хв 
Батьово 07.48 16 хв  08.04 14 г  36 хв 
Ужгород 08.56 15 г  44 хв 

У розкладі поїзда 123 Київ-Пас. — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930