У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

124К Київ-Пас. — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 124К сполученням Київ-Пас. - Костянтинівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.20 і прибуває на станцію Костянтинівка о 12.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 53 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Суми, Смородине, Харків-Пас., Зміїв, Балаклія, Ізюм, Святогірськ, Красний Лиман, Слов'янський курорт, Краматорськ, Дружківка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.20
Дарниця 21.40 2 хв  21.42 20 хв 
Ніжин 22.57 2 хв  22.59 1 г  37 хв 
Бахмач-Пас. 23.48 2 хв  23.50 2 г  28 хв 
Конотоп 00.14 6 хв  00.20 2 г  54 хв 
Путивль 01.08 5 хв  01.13 3 г  48 хв 
Ворожба-Пас. 01.45 22 хв  02.07 4 г  25 хв 
Суми 03.00 20 хв  03.20 5 г  40 хв 
Смородине 04.12 3 хв  04.15 6 г  52 хв 
Харків-Пас. 06.40 26 хв  07.06 9 г  20 хв 
Зміїв 07.49 2 хв  07.51 10 г  29 хв 
Балаклія 08.31 2 хв  08.33 11 г  11 хв 
Ізюм 09.28 2 хв  09.30 12 г  8 хв 
Святогірськ 09.56 2 хв  09.58 12 г  36 хв 
Красний Лиман 10.27 3 хв  10.30 13 г  7 хв 
Слов'янський курорт 10.52 7 хв  10.59 13 г  32 хв 
Краматорськ 11.20 5 хв  11.25 14 г 
Дружківка 11.36 2 хв  11.38 14 г  16 хв 
Костянтинівка 12.00 14 г  40 хв 

У розкладі поїзда 124К Київ-Пас. — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930